Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після перемоги на European Pro League Season 6 Віктор sdy Оруджев звинуватив команду суперників у читерстві, зробивши допис у своєму твіттері. На думку досвідченого гравця PALOMA використовували нечесну гру і не заслуговують брати участь у турнірах такого рівня, як європейська проліга.

Гравець закликав турнірних операторів завжди використовувати античити при організації турнірів.

Ми виграли європейську професійну лігу і нарешті я можу зробити цей пост. Ви як ТО (турнірні оператори) ніколи не запрошуйте цю команду paloma/permitta на свій турнір. Якщо ви проаналізуєте записи їхнії ігор, то для будь-якого досвідченого гравця стане очевидним, що вони читери. Я сподіваюся, що ніколи більше не гратиму проти них.

Це ганьба для нашої counter-strike сцени, і я не буду мовчати. Ви маєте використовувати будь-який античіт, незалежно від рівня турніру. І я не кажу про інші речі на цьому рівні (це божевілля). Ми повинні працювати над цим разом.

Слід зазначити, що польська команда PALOMA також відома під назвою Permitta не раз звинувачувалася у використанні читів, проте це жодного разу не було доведено. 

Організатори турнірів часто проводять матчі Play-off на кастомних серверах без використання античитів.  Турнірні оператори не можуть підключити до серверів сторонній античит, а проводити ігри на faceIT чи ESEA також не можуть, бо ці платформи мають досить обмежені налаштування серверів для сторонніх організаторів. 

Такий формат дозволяє деяким командам використовувати різного роду чити на турнірах, які граються не на відомих турнірних платформах.

Читайте також: В Steam знайшли групу українських каесерів-колаборантів, які називають Путіна своїм Президентом

Материалы по теме

Клубу Monte виповнилося два роки. Підбиваємо підсумки злетам і падінням організації, яка не залишила байдужим нікого

Українському клубу Monte виповнилося рівно два роки. Про це клуб повідомив у своїх соціальних мережах. Тож саме час згадати основні моменти історії клубу, який не залишив байдужим нікого.

Оновився рейтинг HLTV. Monte знову втратили кілька позицій

0

Оновився рейтинг HLTV з CS2. NAVI залишилися на 5-му місці, а от клуб Monte втратив ще кілька місць і опустився з 52 на 57 місце. Лідерами серед українських клубів з суто українським складом залишаються B8, які посідають 31 місце.

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.

ВІДЕО! Monte відповіли хейтерам в день, коли команда вилетіла з ТОР-50 HLTV

CEO Monte Дмитро Вовк у командному відео відповів хейтерам на гострі претензії до клубу, які звучать останнім часом від тих, хто ще нещодавно вважалися відданими фанатами найбазованішого клубу в Україні.