Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після перемоги на European Pro League Season 6 Віктор sdy Оруджев звинуватив команду суперників у читерстві, зробивши допис у своєму твіттері. На думку досвідченого гравця PALOMA використовували нечесну гру і не заслуговують брати участь у турнірах такого рівня, як європейська проліга.

Гравець закликав турнірних операторів завжди використовувати античити при організації турнірів.

Ми виграли європейську професійну лігу і нарешті я можу зробити цей пост. Ви як ТО (турнірні оператори) ніколи не запрошуйте цю команду paloma/permitta на свій турнір. Якщо ви проаналізуєте записи їхнії ігор, то для будь-якого досвідченого гравця стане очевидним, що вони читери. Я сподіваюся, що ніколи більше не гратиму проти них.

Це ганьба для нашої counter-strike сцени, і я не буду мовчати. Ви маєте використовувати будь-який античіт, незалежно від рівня турніру. І я не кажу про інші речі на цьому рівні (це божевілля). Ми повинні працювати над цим разом.

Слід зазначити, що польська команда PALOMA також відома під назвою Permitta не раз звинувачувалася у використанні читів, проте це жодного разу не було доведено. 

Організатори турнірів часто проводять матчі Play-off на кастомних серверах без використання античитів.  Турнірні оператори не можуть підключити до серверів сторонній античит, а проводити ігри на faceIT чи ESEA також не можуть, бо ці платформи мають досить обмежені налаштування серверів для сторонніх організаторів. 

Такий формат дозволяє деяким командам використовувати різного роду чити на турнірах, які граються не на відомих турнірних платформах.

Читайте також: В Steam знайшли групу українських каесерів-колаборантів, які називають Путіна своїм Президентом

Материалы по теме

Український клуб Monte тріумфував на турнірі CCT West Europe Series 2, перемігши у фіналі команду легендарного kuben

0

Український клуб Monte впевнено переміг команду Apex і став чемпіоном турніру CCT West Europe Series 2. За перемогу колектив отримав приз у розмірі 22 тисяч доларів США.

Український клуб Monte став чемпіоном European Pro League Season 6

Український клуб Monte тріумфував у фіналі міжнародного турніру European Pro League Season 6. В головному матчі турніру, який проходив у форматі до трьох перемог на п’яти картах, команда Woro2k та sdy перемогла польський колектив PALOMA (Permitta).

Monte пройшли на RMR BLAST Paris Major, здолавши у вирішальному матчі команду HEET

Український клуб Monte виграв третій матч на закритих кваліфікаціях на RMR BLAST Paris Major і з рахунком 3-1 пройшов на турнір, з якого команда має всі шанси потрапити на Мейджор в Парижі.