Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Канал Слаксера в телеграм повідомив, що один з глядачів знайшов цікаву групу в Steam з назвою MAFIA82, в якій зібралися українські колаборанти – любителі Путіна. В описі групи записано: “We are from Crimea. Crimea is Russia. Putin is our President!”

Одним з адміністраторів групи є українець і кримчанин svyat. Вже після 2014 року цей кіберспортсмен грав за такі команди, як: pro100, DreamEaters, forze, Hard Legion та ін. За команду pro100 він навіть виступав на одному з ланів в Києві, який проводив клуб CyberZone. 

Цікаво, що на початку повномасштабної війни svyat виступив на RMR під українським прапором, намагаючись пройти на Мейджор в Антверпен, а зараз на Ліквіпедії в нього стоїть два громадянства, хоча в Україні на законодавчому рівні заборонено подвійне громадянство.

Серед учасників групи є і гравець російської команди FORZE Krad, колишній українець родом з Севастополя і зараз перебуває на Мальті, де 15 березня має розпочати свій виступ на ESL Pro League з призовим фондом у 850 тисяч доларів США

Після того, як в соціальні мережі вилилася інформація про групу колаборантів він швидко вийшов з неї, видно злякався санкцій ESL.

Ще один колаборант з групи – це колишній українець kUcheR, олдскульний гравець часів CS 1.6, який грав за такі відомі команди як VP, HR, KerchNET, forze, Astana Dragons. На Liquipedia гравець також має начебто потрійне громадянство, тобто він представляє Росію та Азербайджан, але і від українського громадянства не відмовився.

Декого з перелічених гравців можна знайти на фотографії нижче.

Читайте також: Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що перші колони російських танків під Києвом знищили колишні геймери

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.