Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Канал Слаксера в телеграм повідомив, що один з глядачів знайшов цікаву групу в Steam з назвою MAFIA82, в якій зібралися українські колаборанти — любителі Путіна. В описі групи записано: «We are from Crimea. Crimea is Russia. Putin is our President!»

Одним з адміністраторів групи є українець і кримчанин svyat. Вже після 2014 року цей кіберспортсмен грав за такі команди, як: pro100, DreamEaters, forze, Hard Legion та ін. За команду pro100 він навіть виступав на одному з ланів в Києві, який проводив клуб CyberZone. 

Цікаво, що на початку повномасштабної війни svyat виступив на RMR під українським прапором, намагаючись пройти на Мейджор в Антверпен, а зараз на Ліквіпедії в нього стоїть два громадянства, хоча в Україні на законодавчому рівні заборонено подвійне громадянство.

Серед учасників групи є і гравець російської команди FORZE Krad, колишній українець родом з Севастополя і зараз перебуває на Мальті, де 15 березня має розпочати свій виступ на ESL Pro League з призовим фондом у 850 тисяч доларів США

Після того, як в соціальні мережі вилилася інформація про групу колаборантів він швидко вийшов з неї, видно злякався санкцій ESL.

Ще один колаборант з групи — це колишній українець kUcheR, олдскульний гравець часів CS 1.6, який грав за такі відомі команди як VP, HR, KerchNET, forze, Astana Dragons. На Liquipedia гравець також має начебто потрійне громадянство, тобто він представляє Росію та Азербайджан, але і від українського громадянства не відмовився.

Декого з перелічених гравців можна знайти на фотографії нижче.

Читайте також: Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що перші колони російських танків під Києвом знищили колишні геймери

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.