Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський телеграм канал Cyberslovo повідомив, що за його інформацією клуб Virtus.pro переїжджає у Вірменію.

Клуб в терміновому порядку вже перевіз основних співробітників з офісу та кіберспортсменів до Вірменії. Це пов’язано з тим, що новим номінальним власником клубу став громадянин Вірменії, а також з частковою мобілізацією у Росії.

За словами джерела, «ведмеді» планують базуватися саме у Вірменії та робити там головний офіс, разом із співробітниками, складами та гравцями.

Раніше ми писали про те, що Virtus.pro начебто викупив громадянин Вірменії. Все говорить про те, що це лише спецоперація по виводу команди з під міжнародних санкцій. 

Материалы по теме

Джерела повідомляють, що Virtus.pro розпустить весь склад з Dota 2 після провалу на The International

Джерела повідомляють, що російська команда Virtus.pro повністю розпустить свій склад з Dota 2 після провалу команди на турнірі останнього шансу на The International 11.

YEKINDAR викупив себе у Virtus.pro і скоро оголосить про приєднання до Liquid

 YEKINDAR у твіттері повідомив про те, що деякий час тому викупив себе у Virtus.pro і скоро офіційно приєднається до нової команди.

Гравці 1WIN та ForZe вирішили сховатися від мобілізації в Туреччині

Російські команди 1WIN та ForZe повідомили про те, що найближчим часом не планують повертатися до Росії. Бажання російських кіберспортивних команд залишитися за кордоном очевидно пов’язано з оголошеною у РФ мобілізацією на війну в Україні.

Гравець звинуватив Virtus.pro у шахрайстві. Клуб вирішив його звільнити заднім числом і не виплатив зарплату за кілька місяців

Російський гравець Virtus.pro по грі PUBG Mobile звинуватив клуб у невиплаті близько 500 000 рублів. За словами кіберспортсмена головний російський клуб здав його в аренду іншій команді, а коли він повернувся назад, вирішив звільнити гравця заднім числом, не виплативши заробітну платню за кілька місяців.