Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський телеграм канал Cyberslovo повідомив, що за його інформацією клуб Virtus.pro переїжджає у Вірменію.

Клуб в терміновому порядку вже перевіз основних співробітників з офісу та кіберспортсменів до Вірменії. Це пов’язано з тим, що новим номінальним власником клубу став громадянин Вірменії, а також з частковою мобілізацією у Росії.

За словами джерела, «ведмеді» планують базуватися саме у Вірменії та робити там головний офіс, разом із співробітниками, складами та гравцями.

Раніше ми писали про те, що Virtus.pro начебто викупив громадянин Вірменії. Все говорить про те, що це лише спецоперація по виводу команди з під міжнародних санкцій. 

Материалы по теме

Virtus.pro стали переможцями східноєвропейської кваліфікації на The International 2023

0

Virtus.pro стали переможцями східноєвропейської кваліфікації на The International 2023. Протягом турніру команда програла лише одну карту і це відбулося у матчі проти NAVI.

Хедлайнер студії Maincast Віталій Волочай «вибачився» перед Virtus.pro за лайно с логотипом російського клубу

0

Хедлайнер студії Maincast Віталій Волочай «вибачився» перед Virtus.pro за те, що канал студії виклав відео з відомим українським блогером Лебігою, який показує на відео лайно, до якого примальовано логотип Virtus.pro

Гравець збірної України з PUBG Mobile виявився колаборантом і перейшов в російську команду Virtus.pro

Український гравець з PUBG Mobile Данило Lmntrixxx Задер став членом нового складу російської команди Virtus.pro. Буквально кілька тижнів тому він у складі збірної України виграв європейські відбіркові та пройшов на фінал чемпіонату світу від федерації IESF.

Virtus.pro пропустять IEM Dallas 2023, а OG гратимуть з заміною, бо російським гравцям відмовили у візах в США

0

Росіяни пропустять IEM Dallas 2023. ESL оголосила фінальний список запрошених команд і виявилося, що Virtus.pro замінять fnatic. Російсько-вірменська організація у себе на сайті пояснила, що у гравців виникли проблеми з отриманням віз в США і через це вони пропустять турнір.