Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.  

Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті варте того, щоб працювати для нього, і виключно для нього.

Відомо, що цього року Vavle вперше обирає студії, які будуть транслювати The International трьома основними мовами, на які Valve робить ставку – це англійська, китайська та російська.

Звернення Віталія, скоріше за все, говорить про те, що Maincast програє цей тендер. Можливо таким чином V1lat кинув останній камінь в город американської компанії, яка співпрацює з росіянами, бо раніше він зазначав, що Maincast погодиться коментувати турнір російською тільки за умови, якщо Valve дозволить робити й українськомовну трансляцію. 

Зараз ситуація складається так, що Vavle, після всіх антиросійських заяв Вілата, навряд чи віддасть російськомовну трансляцію Maincast. З іншого боку вона не зможе її  віддати RuHUB через санкції. 

Найбільш вірогідним є варіант, коли права віддадуть новоствореній прокладці російської студії UCC. Раніше ми писали про те, що права на трансляцію Мейджора в Арлінгтоні віддали казахстанській студії Fissure і цей вчинок виглядає таким собі “пробним шаром”. 

Слід зазначити, що трансляція Мейджору від студії Fissure технічно виглядає дуже добре, саме зараз студія створює собі портфоліо, яке значно підвищить її шанси на виграш тендеру за російськомовну трансляцію. 

Для Valve обрати студію Fissure буде очевидно найкращим кроком, бо вона уникне звинувачень росіян, що права віддали ворожій студії, також Valve не порушить санкції та не віддасть права RuHUB чи іншій російській студії.

З юридичної точки зору Valve залишиться неушкодженою, та буде впевнена у якості трансляції The International, спираючись на досвід трансляції Мейджора “казахстанською” студією. 

Мейнкасту, скоріше за все, Valve без проблем віддадуть права на українськомовну трансляцію. Наприклад минулого року ці права легко отримала UPEA, причому технічну сторону трансляції також забезпечував Maincast. 

Також не забувайте слідкувати за Мейджором в Арлінгтоні у репортажі на сайті та дивитися українськомовні трансляції.

Материалы по теме

Valve заробляє 15 мільйонів на кожного працюючого в компанії. Стали відомі зарплати розробників CS і Dota

Видання theverge розкрило цікаві дані щодо компанії Valve, яка займає одне з ключових місць у світі геймінгу насамперед завдяки контролю платформи Steam.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.