Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.  

Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті варте того, щоб працювати для нього, і виключно для нього.

Відомо, що цього року Vavle вперше обирає студії, які будуть транслювати The International трьома основними мовами, на які Valve робить ставку — це англійська, китайська та російська.

Звернення Віталія, скоріше за все, говорить про те, що Maincast програє цей тендер. Можливо таким чином V1lat кинув останній камінь в город американської компанії, яка співпрацює з росіянами, бо раніше він зазначав, що Maincast погодиться коментувати турнір російською тільки за умови, якщо Valve дозволить робити й українськомовну трансляцію. 

Зараз ситуація складається так, що Vavle, після всіх антиросійських заяв Вілата, навряд чи віддасть російськомовну трансляцію Maincast. З іншого боку вона не зможе її  віддати RuHUB через санкції. 

Найбільш вірогідним є варіант, коли права віддадуть новоствореній прокладці російської студії UCC. Раніше ми писали про те, що права на трансляцію Мейджора в Арлінгтоні віддали казахстанській студії Fissure і цей вчинок виглядає таким собі «пробним шаром». 

Слід зазначити, що трансляція Мейджору від студії Fissure технічно виглядає дуже добре, саме зараз студія створює собі портфоліо, яке значно підвищить її шанси на виграш тендеру за російськомовну трансляцію. 

Для Valve обрати студію Fissure буде очевидно найкращим кроком, бо вона уникне звинувачень росіян, що права віддали ворожій студії, також Valve не порушить санкції та не віддасть права RuHUB чи іншій російській студії.

З юридичної точки зору Valve залишиться неушкодженою, та буде впевнена у якості трансляції The International, спираючись на досвід трансляції Мейджора «казахстанською» студією. 

Мейнкасту, скоріше за все, Valve без проблем віддадуть права на українськомовну трансляцію. Наприклад минулого року ці права легко отримала UPEA, причому технічну сторону трансляції також забезпечував Maincast. 

Також не забувайте слідкувати за Мейджором в Арлінгтоні у репортажі на сайті та дивитися українськомовні трансляції.

Материалы по теме

CEO NAVI Євген Золотарьов буде боротися проти російських талантів на TI 11

Директор NAVI Євген Золотарьов анонсував колективне звернення від ряду команд до Valve щодо формату проведення цьогорічних російськомовних трансляцій. CEO пожалівся, що у доті на відміну від CS:GO немає сильного авторитетного альянсу команд.

Valve звільнили Фінаргота з списку талантів TI 11 після скандалу навкого пуплікації ним антиукраїнських твітів

0

Valve прибрали блогера Фінаргота зі списку талантів російськомовної студії трансляцій The International 11. Про це Дмитро Плюснін повідомив на форумі Продоти.

Заради грошей Valve поставила на кон свою репутацію. Компанія співпрацює з людьми, що відкрито підтримують політику Путіна

Valve зробила свій вибір, так можна характеризувати список талантів російськомовної студії на цьогорічному The International. Якщо в минулі роки між росіянами та українцями був паритет, більш того українці домінували на ключових позиціях, цього року Valve зробила вибір у бік росіян, майже викресливши українців, які фактично роками будували ком’юніті доти у всій Східній Європі.

V1lat розкритикував Vavle, за те, що ті запросили талантів, що підтримують війну та геноцид українців і пообіцяв, що українськомовна трансляція буде найкращою

Віталій V1lat Волочай прокоментував особистостей, які будуть талантами на The International 11. Відомий коментатор не розуміє, як українці будуть працювати разом з росіянами, багато з яких підтримували Путіна, причому відкрито.