Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал prosettings.net проаналізував девайси та комп’ютерне обладнання, на яких грають учасники VALORANT CHAMPIONS 2022 і розповів про найпопулярніші серед кіберспортсменів моделі. 

Так найпопулярнішими брендами мишок виявилися Logitech, Zowie та Razer. Особливо популярними були моделі Logitech Pro X Superlight, Zowie S2 та Razer Viper.

Найпопулярнішими клавіатурними брендами були Logitech і Razer, а також Corsair. Улюбленими моделями виявилися Logitech G Pro X, Logitech G Pro та Anne Pro 2.

Найулюбленішими моніторами, безсумнівно, були монітори Zowie, за ними йшло обладнання Alienware, а найкращими моделями були Zowie XL2546, Zowie XL2546K та Alienware AW2521H.

Як і очікувалося, основним вибором GPU стала Nvidia з моделями RTX 3070, RTX 2080 Super і RTX 3090. 

Найпопулярнішими гарнітурами знову стали Logitech, Hyper X і Astro, з відомими моделями Logitech G Pro X, Hyper X Cloud II та Astro A50.

І, нарешті, найбільш часто використовуваними килимками для миші були Steelseries Qck Heavy, Vaxee PA та Razer Gigantus V2.

У той час як середній EDPI професійного гравця VALORANT становив 279, середня чутливість прицілу становила 0,98. Крім того, 51 відсоток гравців встановили DPI на 800, тоді як лише 29 відсотків гравців грали з DPI 400.

Материалы по теме

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.