Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилася групова стадія The International 11 і нарешті визначилася доля всіх команд, що брали участь у груповій стадії головного турніру року у світі Dota 2.

8 найсильніших команд за результатами групової стадії прямують у верхню сітку Play-off. 8 команд, які зайняли з 5 по 8 місця в групах відправляються в нижню сітку, де перший матч буде проходити без права на поразку у форматі BO1. 

Ще чотири команди залишають турнір і пакують валізи додому. 

Група А 

В групі А команда OG змогла вибороти місце у верхній сітці, обігравши RNG з рахунком 2-0, в результаті чого хворі на ковід китайці, які були лідерами групи у перші дні, розпочнуть Play-off з матчу на виліт. Сподіваємося  вони встигнуть вилікуватися за час перерви та ще поборються за найвищі нагороди. 

Liquid та LGD цілком логічно вийшли у верхню сітку, ну а про феноменальних і неочікуваних EG ми вже писали у попередні дні. 

Розчаруванням для росіян і розрадою для українців став виступ команди BetBoom, яка повністю провалила виступ і посіла останнє місце в групі, вилетівши з турніру. 

Аналізуючи регіон східної Європи можна констатувати лише те, що він потужний за інтересом до гри та абсолютно мертвий за рівнем. NAVI та Virtus.pro не змогли навіть подолати турнір останнього шансу, BetBoom, яка виграла відбіркові в регіоні, зайняла останнє місце в групі. 

Навіть Entity з групи B ледь пройшли у Play-off, буквально видравши слот у нижню сітку на переграваннях з Talon. 

Група В

Головною сенсацією групи стало падіння Spirit у нижню сітку турніру. Відмінний старт і провальний фінал групи поставив тогорічних чемпіонів TI на межу виживання. Одна програна карта в лузерах і команда розпрощається з мріями стати двократними чемпіонами. 

Також всіх здивувала Thunder Aweken, яка стала першою командою з Південної Америки, яка вийшла у Play-off в історії TI.

Індійська команда з напівросійським складом Entity дивом змогла вийти з групи, для цього їй знадобилися перегравання з Talon. 

Результати останнього дня групової стадії:

Сітка Play-off (перші матчі стартують 20 жовтня)

Всі матчі будуть проходити до двох перемог на трьох картах. Виключення тільки два: перший тур нижньої сітки, де команди гратимуть до однієї перемоги, та суперфінал, де суперники гратимуть до трьох перемог на п’яти картах.

Більше інформації про турнір шукайте у нашому репортажі. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.