Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У спекотному Дубаї протягом двох тижнів визначилися всі фіналісти Чемпіонату Світу PUBG Global Championship 2022.

У Гранд-фіналі турніру, який буде складатися аж з 20 раундів, братимуть участь 16 найкращих команд світу, які пройшли через сито з чотирьох попередніх стадій турніру. 

Загалом на Чемпіонаті Світу з PUBG буде розіграно призовий фонд у розмірі 2-х мільйонів доларів США. Переможець отримає 600 тисяч, а інші гроші буде розподілено між усіма учасниками, включаючи 10 тисяч доларів за останнє 32 місце. 

Україну представлено на турнірі лише двома гравцями команди з Саудівської Аравії Twisted Minds. Дмитро Дубенюк та Ярослав Кувичко грають у колаборації з двома росіянами, які так і не змінили свої прапори на ліквіпедії. 

Українські організації на турнірі представлено командою NAVI, за яку виступає склад з трьох громадян Росіїської Федерації та громадянина Грузії. 

Слід зазначити, що ці росіяни в NAVI скористалися новою функцією ліквіпедії, змінили прапор на нейтральний та обозначили себе як гравців, які відмовляються представляти Російську Федерацію на кіберспортивній арені через війну в Україні.

Сітка Гранд-фіналу

Перші ігри Гранд-фіналу розпочнуться вже 17 і завершаться 20 лиспопада. Саме тоді ми дізнаємося імена нових Чемпіонів Світу з PUBG. 

Читайте також: Рейтинг пісень-гімнів Чемпіонатів Світу WORLDS з League of Legends від найгіршої до найкращої 

Материалы по теме

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.