Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер українського клубу Monte Сергій lmbt Біжанов прокоментував своє ставлення до того, як влаштовано сучасну сцену CS:GO. Коментар спеціаліста з’явився в контексті програшу його команди у фіналі турніру CCT North Europe Series.

На думку відомого тренера і аналітика більшість топових команд потрапляють на великі турніри не завдяки видатному рівню, а завдяки партнерствам, франшизній системі на багатьох турнірах та грошам.

На думку lmbt, Мейджори залишилися єдиним шансом невідомим командам пробитися наверх. 

“Якщо всі команди умовно нижче топ-5 засунути грати опен чи closed квали, дуже великий відсоток з них буде місити ту саму глину що й ми і дуже великий відсоток з них не зможе навіть відібратися на ті турніри. Але система в сучасному CS побудована таким чином, що все зроблено на франшизах, партнерствах і $, тому командам без великих бюджетів доводиться грати х5 разів більше матчів, щоб відібратися бодай кудись. І єдиним по суті шансом вистрілити, щоб скоротити цей шлях, є добрий результат на мажорі, бо це, хто б як не вважав, останній повністю відкритий турнір із рівними шансами для всіх”, – написав lmbt у своєму телеграм. 

Читайте також: Шантажист з Росії виклав в мережу 15 Гб даних S.T.A.L.K.E.R. 2

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.