Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер українського клубу Monte Сергій lmbt Біжанов прокоментував своє ставлення до того, як влаштовано сучасну сцену CS:GO. Коментар спеціаліста з’явився в контексті програшу його команди у фіналі турніру CCT North Europe Series.

На думку відомого тренера і аналітика більшість топових команд потрапляють на великі турніри не завдяки видатному рівню, а завдяки партнерствам, франшизній системі на багатьох турнірах та грошам.

На думку lmbt, Мейджори залишилися єдиним шансом невідомим командам пробитися наверх. 

«Якщо всі команди умовно нижче топ-5 засунути грати опен чи closed квали, дуже великий відсоток з них буде місити ту саму глину що й ми і дуже великий відсоток з них не зможе навіть відібратися на ті турніри. Але система в сучасному CS побудована таким чином, що все зроблено на франшизах, партнерствах і $, тому командам без великих бюджетів доводиться грати х5 разів більше матчів, щоб відібратися бодай кудись. І єдиним по суті шансом вистрілити, щоб скоротити цей шлях, є добрий результат на мажорі, бо це, хто б як не вважав, останній повністю відкритий турнір із рівними шансами для всіх», — написав lmbt у своєму телеграм. 

Читайте також: Шантажист з Росії виклав в мережу 15 Гб даних S.T.A.L.K.E.R. 2

Материалы по теме

CS:GO встановив черговий вражаючий рекорд за кількістю гравців в Steam

0

Вперше в історії пікова кількість користувачів CS:GO перевищила позначку в 1 мільйон 400 тисяч гравців. На фоні чуток про вихід гри на Source 2 інтерес до командного шутера постійно зростає, за останній місяць CS вже сім разів бив рекорди онлайну.

В CS:GO відбувається щось незрозуміле, протягом місяця гра декілька разів побила рекорд піку гравців онлайн

0

Попри те, що в CS:GO зараз не відбувається нічого особливого, не вийшла нова операція чи патч, немає Мейджору, відсутня епідемія ковіду та інше, ледь не кожного дня гра, якій більш як 10 років, б’є нові рекорди онлайну. Саме зараз в гру грає понад 1 мільйон 354 тисячі гравців — новий черговий рекорд, який забезпечує грі

Київ посів сьоме місце за кількістю великих турнірів в історії CS:GO. Останній такий турнір був аж у 2018 році

0

Українська столиця місто Київ посіла сьоме місце за кількістю великих турнірів, проведених за часи історії CS:GO. На першому місці опинилося польське Місто Катовіце, де відбулося аж 9 великих турнірів ESL.