Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Шантажист, який викрав архіви гри S.T.A.L.K.E.R. 2, після провалу спроби шантажу виклав 15 Гб інформації з гри в мережу. Повідомляється, що в архівах можна знайти карту ігрового світу з локаціями, інформацію про DLC, опис різних сюжетних предметів, різноманітну документацію, артбуки, концепти та багато іншого.

Українське суспільство відповіло на провокацію флешмобом, закликавши всіх робити передзамовлення гри замість того, щоб качати та дивитися викрадену інформацію. 

Ми також закликаємо підтримати вітчизняного розробника і не шукати викрадені матеріали в мережі, а віддячити принциповій студії і передзамовити гру. 

Читайте також: Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом

Материалы по теме

Росіяни викрали унікальний контент S.T.A.L.K.E.R. 2 і шантажують GSC GamesWorld, проте безрезультатно

0

Російські хакери викрали десятки гігабайт інформації щодо гри S.T.A.L.K.E.R. 2 і поставили розробнику гри компанії GSC Games World ультиматум.

GSC Game World показали геймплейний ролик S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля з назвою «Іди до Мене»

Українська компанія GSC Game World опублікувала офіційний геймплейний трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля — Іди до Мене. В трейлері можна побачити багато ігрових моментів і оцінити графіку українського мегахіта, на який чекає весь світ.

Розробники S.T.A.L.K.E.R.2 видалили з гри російськомовну озвучку, а також показали ролик про те, як вони працюють та воюють під час війни в Україні

Розробник S.T.A.L.K.E.R.2 українська компанія GSC Game World показала відео про те, як студія та працівники відчули початок війни, як вони переїжджали за кордон, як продовжують працювати в Україні, а також, як багато хто зі співробітників пішов до лав ЗСУ захищати рідну країну.