Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Wargaming повідомила, що українські гравці World of Tanks, World of Warships і інших ігор компанії зможуть перенести свої акаунти з регіону СНД на європейський.

Раніше повідомлялося, що Wargaming закрила офіси у РФ та Білорусі. Оперування в RU-регіоні іграми компанії продовжить компанія Lesta Games, яка більше не пов’язана із Wargaming.

Гравці РФ та Білорусі отримають окремі ігрові клієнти й не зможуть оплачувати послуги в іграх Wargaming. Можливість трансферу буде доступна з вересня цього року.

Також повідомляється, що для гравців World of Tanks на європейському сервері та ігровому порталі вперше з’явиться українська локалізація, україномовні служба підтримки гравців, а ціни залишаться у гривнях. В Росії та Білорусі гра отримає окремий ігровий клієнт і змінить назву на «Мир Танков», а World of Warships – на «Мир Кораблей».

Також повідомляється, що СНД сервери з гри World of Warplanes, яку розробляє київська студія, буде повністю відключено у грудні. Надалі грати можна буде тільки на європейських серверах. 

Материалы по теме

Арнольд Шварценеггер та Міла Йовович знялися у зворушливому новорічному відео Wargaming

Арнольд Шварценеггер та Міла Йовович знялися у новорічному відео від Wargaming. У відео ви не знайдете жодного танка, корабля чи аероплана, тільки зірки Голівуду, зворушлива історія та новорічний настрій.

Riot Games купила Wargaming Sydney. Студія займеться розробкою VALORANT та League of Legends

Компанія Riot Games купила Wargaming Sydney — австралійський підрозділ компанії Wargaming широко відомої своїми хітами Світ Танків та Світ Кораблів.

Російський суд засудив автора читів до Word of Tanks на 2,5 років попри відмову Wargaming від звинувачень

В Росії вперше в історії посадили у тюрму за скоєння кіберзлочину в ігровій індустрії. Андрій Колмаков отримав реальний термін ув’язнення строком на два роки шість місяців за створення читів для ігор Word of Tanks та Word of Warships.