Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Wargaming повідомила, що українські гравці World of Tanks, World of Warships і інших ігор компанії зможуть перенести свої акаунти з регіону СНД на європейський.

Раніше повідомлялося, що Wargaming закрила офіси у РФ та Білорусі. Оперування в RU-регіоні іграми компанії продовжить компанія Lesta Games, яка більше не пов’язана із Wargaming.

Гравці РФ та Білорусі отримають окремі ігрові клієнти й не зможуть оплачувати послуги в іграх Wargaming. Можливість трансферу буде доступна з вересня цього року.

Також повідомляється, що для гравців World of Tanks на європейському сервері та ігровому порталі вперше з’явиться українська локалізація, україномовні служба підтримки гравців, а ціни залишаться у гривнях. В Росії та Білорусі гра отримає окремий ігровий клієнт і змінить назву на «Мир Танков», а World of Warships – на «Мир Кораблей».

Також повідомляється, що СНД сервери з гри World of Warplanes, яку розробляє київська студія, буде повністю відключено у грудні. Надалі грати можна буде тільки на європейських серверах. 

Материалы по теме

World of Tanks Championship International 2023 – результати першого за багато років Чемпіонату світу по танкам

0

У Китаї відбувся перший за багато років світовий чемпіонат з World of Tanks. World of Tanks Championship International 2023 зібрав на лані шість колективів, які змагалися за призовий фонд в 1 мільйон юаней (141 тисяча доларів).

Wargaming зібрали більше мільйона доларів на допомогу Україні

0

Wargaming відзвітували про завершення кампанії WargamingUnited, в рамках якої розробники продавали спеціальний набір скинів, а всі отримані за нього гроші спрямовували на підтримку України.

Wargaming запустили потужну акцію “На підмогу Україні!” Всі зібрані гроші підуть в фонд United24

Розробник культової гри World of Tanks компанія Wargaming оголосила про запуск акції “На підмогу Україні!” В кожній з ігор розробників буде продаватися бандл, в який будуть входити спеціальні скіни техніки, розмальовані в кольори українського прапора та з символікою України. Всі скіни розроблено в київський студії Wargaming.

Wargaming відроджують кіберспорт WoT і анонсували World of Tanks Championship International

0

Wargaming вирішили відродити кіберспорт у своєму головному хіті і анонсували World of Tanks Championship International.