Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Китаї відбувся перший за багато років світовий чемпіонат з World of Tanks. World of Tanks Championship International 2023 зібрав на лані шість колективів, які змагалися за призовий фонд в 1 мільйон юаней (141 тисяча доларів).

Чемпіонами турніру стала польська команда HIT AND RUN, проте в турнірі брала участь і команда SMILE в інтернаціональному складі якої можна було в черговий раз побачити дружбу росіян і українців. Гравець з ніком Vova не поцурався зіграти в одному колективі з двома росіянами. 

Фінали турніру

 

На піку чемпіонат зібрав непогані для WoT цифри переглядів – 44 тисячі одночасних глядачів. Це найкращий результат за останні чотири роки.

Материалы по теме

Wargaming запустили потужну акцію “На підмогу Україні!” Всі зібрані гроші підуть в фонд United24

Розробник культової гри World of Tanks компанія Wargaming оголосила про запуск акції “На підмогу Україні!” В кожній з ігор розробників буде продаватися бандл, в який будуть входити спеціальні скіни техніки, розмальовані в кольори українського прапора та з символікою України. Всі скіни розроблено в київський студії Wargaming.

Wargaming переведе українців на європейські сервери та виділить RU-регіон в окремі клієнти ігор з назвами «Мир Танков» та «Мир Кораблей»

Компанія Wargaming повідомила, що українські гравці World of Tanks, World of Warships і інших ігор компанії зможуть перенести свої акаунти з регіону СНД на європейський.

Російський суд засудив автора читів до Word of Tanks на 2,5 років попри відмову Wargaming від звинувачень

В Росії вперше в історії посадили у тюрму за скоєння кіберзлочину в ігровій індустрії. Андрій Колмаков отримав реальний термін ув’язнення строком на два роки шість місяців за створення читів для ігор Word of Tanks та Word of Warships.