Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська студія WePlay за день до початку кваліфікацій на The International 11 нагадала всім правила ком’юніті-касту, які нещодавно опублікував володар прав на турнір компанія PGL.

Головним моментом, про який йдеться в правилах, я те що в ком’юніті-кастах не можуть брати участь представники інших студій. Раніше представник студії Maincast Віталій Волочай двічі заявляв, що він і партнери по студії будуть робити ком’юніті-каст відбіркових. 

Також у своєму повідомленні WePlay підтвердила інформацію про те, що вони запрошували талантів Maincast працювати на офіційній трансляції, проте ті відмовилися. 

Офіційне повідомлення WePlay 

29 серпня компанія PGL як офіційний організатор The International 2022 Regional Qualifiers завчасно опублікувала правила проведення ком’юніті-касту кваліфікацій. Одним з основних положень є заборона на проведення ком’юніті-касту студіями, які не отримали права на проведення трансляції, та їх працівниками. Подібні трансляції розцінюються як комерційні та підлягають блокуванню. З усіма правилами можна ознайомитися мовою оригіналу за цим посиланням.

Це та інші правила дійсні не лише для українськомовної трансляції, а й для стримів іншими мовами без жодних винятків. PGL як організатор турніру діє у рамках встановлених ним правил, і ми поважаємо та дотримуємося їх.

Раніше WePlay Esports пропонувала талантам інших студій приєднатися до складу касту нашої трансляції, проте ті не пристали на пропозицію. Якщо вони змінили своє рішення, ми відкриті для спілкування.

Читайте також про те, як будуть проходити відкриті кваліфікації на The International 11. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм