Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

broky став найціннішим гравцем минулого IEM Katowice 2022. Латвійський гравець допоміг FaZe Clan стати чемпіоном престижного турніру. Вони не програли жодного матчу, а фінал виграли з рахунком 3:0. Хоча broky виступає на тір-1 рівні вже досить давно, але йому всього 21 рік. Латвієць може стати гарним прикладом для молодого покоління снайперів. У цьому матеріалі ви знайдете інформацію про девайси broky, його налаштування та скіни.

Девайси

broky використовує девайси компанії SteelSeries, яка співпрацює з FaZe Clan. Також у нього мишка від Logitech, монітор Zowie. Усі продукти популярні серед професійних гравців, відносяться до дорогого сегменту, та дуже якісні.

  • Мишка – Logitech G Pro X Superlight White. Ціна – 4999 грн.
  • Клавіатура – SteelSeries Apex 7 TKL Ghost. Ціна – 6499 грн.
  • Навушники – SteelSeries Arctis Pro Wireless. Ціна – 12 999 грн.
  • Килимок – SteelSeries QcK+. Ціна – 799 грн.
  • Монітор — BenQ ZOWIE XL2546. Ціна – 15499 грн.

Загальна вартість усіх девайсів broky – 40795 грн.

Налаштування

Як багато хто в CS:GO, broky грає з 4 на 3, 1280×960, та розтягнутим екраном. broky використовує найпопулярніший монітор серед про-гравців, BenQ ZOWIE XL2546, який має 240 гц.

Приціл та розташування рук.

Параметри запуску CS:GO.

Скіни

broky не є власником великого інвентару скінів в CS:GO. Всього у нього 37 предметів, більшість з яких медалі за операції та мейджори. Найдорожчі скіни broky:

Штик-ніж M9 | Мармуровий градієнт (Щойно з фабрики), вартість – 33,000 грн

StatTrak AK-47 | Кривавий спорт (Щойно з фабрики), вартість – 6000 грн

Спортивні рукавиці  | Живий лабіринт (З численними подряпинами), вартість – 38700 грн

Desert Eagle | Шторм на заході сонця 壱 (Щойно з фабрики), вартість – 6300 грн

AWP | Дике полум’я (Щойно з фабрики), вартість – 3800 грн

Ще більше українськомовних матеріалів на GameInside.ua виходитиме у наступні дні у рамках підтримки Збройних Сил України. Допомогти Армії нашої держави у боротьбі з російськими окупантами ви можете за посиланням на сайті.

Материалы по теме

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: BROKY – №10

Високі піки та велика кількість відзнак дозволили broky вдруге потрапили до першої десятки ТОР-20 найкращих гравців року за версією HLTV.