Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній скандальний капітан Natus Vincere повертається до сцени CS:GO. З Тір-1 сцени пошановувачу “руського міра”, шльондр та наркотиків довелося приземлитися не у міжнародну зіркову команду і навіть не у топову російську команду, а у команду стрімерів з назвою BEBRA.

Команда має зіграти російський LAN у клубі Winstrike, з якого і починалася кар’єра Кирила BoombI4 Михайлова. 

Сподіваємося, що це буде кінцева для російського гравця, і таке саме майбутнє чекатиме і на інших російських кіберспортсменів. 

Материалы по теме

s1mple своєрідно відмітив День Гідності та Свободи України, граючи на стрімі в складі з росіянами з Cloud9

0

Зірку NAVI у відпустці накрило ностальгією і Олександр s1mple Костилєв в черговий раз продемонстрував свою справжню позицію, яка полягає у тому, що кіберспорт поза політикою.

Колишній капітан NAVI, любитель кокса і проституток офіційно став гравцем Cloud9

0

Колишній капітан NAVI Кирило BoombI4 Михайлов офіційно став гравцем американської команди Cloud9. Репутаційні ризики, які свого часу змусили NAVI звільнити любителя кокса і проституток, не завадили C9 підписати переможця Мейджора для того, щоб він воз’єднався зі своїми колишніми тіммейтами.

Cloud9 звільнили sh1ro і залучили BoombI4, зібравши в команді костяк зіркового складу NAVI 2021

0

На папері найсильніша команда світу Cloud9 звільнила свого снайпера росіянина sh1ro. Гравця виставили на трансфер, а на заміну йому на турнірі від Thunderpick вийшов інший росіянин, колишній капітан NAVI Кирило BoombI4 Михайлов.

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.