Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська команда Virtus.pro, яка фіктивно змінила прописку на вірменську для того, щоб вийти з під міжнародних санкцій повідомила, що у 2023 році повертає свою назву практично у всіх дисциплінах. Єдиною дисципліною, де клуб поки має виступати під назвою Outsiders залишається CS:GO.

«За минулий рік ми зробили багато кроків, щоби відповідати всім вимогам і змагатися під прапором Virtus.pro. Ми виконали велику роботу, документально підтверджуючи кожен зроблений крок. Дякуємо нашим вболівальникам за терпіння та запрошуємо підтримувати Virtus.prо у наступному сезоні», — повідомив CEO Virtus.prо Микола Петросян.

На сьогодні Virtus.pro має сім складів в п’яти дисциплінах. До клубу входять чоловічий та жіночий склади з CS:GO, молодіжний склад з CS:GO, а також склади з Dota 2, Warface, PUBG Mobile та R6 Siege. 

Після початку повномасштабної війни в Україні на російський клуб було накладено санкції через зв’язки з путінським олігархом Алішером Усмановим. Пізніше клуб повідомив, що вийшов з холдингу ESForce і його викупив не відомий в кіберспорті вірменський бізнесмен, пов’язаний з готельним бізнесом. Згодом до клубу в якості CEO приєднався керівник ESForce Микола Петросян. 

Більшість експертів кіберспорту сходиться на думці, що зміна власника Virtus.pro є лише номінальною, яка має за мету вивести клуб з під санкцій турнірних операторів і видавців ігор. Про фіктивність угоди свідчить і те, що клубом продовжила керувати людина, яка раніше керувала всім холдингом ESForce, до якого входив Virtus.pro.

Нагадаємо, що нещодавно до клубу приєдналися два українські кіберспортсмени-колаборанти. Вони грають в складі PUBG Mobile.

Читайте також: Головний ідеолог СНД-кіберспорту Антон Черепенніков попав під санкції США. У 2015 він володів правами на NAVI і розробляв

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.