Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В українській версії авторитетного видання Forbes з’явилася інформація про те, що власник NAVI і Maincast Максим Кріппа офіційно став власником легендарної української ігрової компанії GSC Game World. Про це нещодавно згадувалося у розслідуванні BlackBox.

У Форбс повідомили, що знали про нове придбання Кріппи ще навесні цього року, проте зміни в реєстрі відбулися тільки у вересні 2023 року, ймовірно тому стаття про придбання GSC з’явилася тільки зараз. 

  • 22 вересня 2023 року співзасновника компанії ТОВ «ГСК Україна» Григоровича Сергія Костянтиновича офіційно видалили з бенефіціарних власників GSC Game World. Саме Григорович створив свого часу GSC і назвав компанію своїми ініціалами. 
  • Після зміни реєстру єдиним засновником української юрособи «ГСК Україна» значиться зареєстрована на Кіпрі GSC GAME WORLD GLOBAL LTD. Її кінцевим бенефіціаром є Кріппа Максим Володимирович. Він значиться як зареєстрований в ОАЕ громадянин України.
  • ТОВ «ГСК Україна» (GSC UKRAINE LLC) – була зареєстрована 8 березня 2023 року зі статутним капіталом  100 000 грн.
  • Forbes звернулися за коментарями до GSC Game World та Максима Кріппи, проте до моменту публікації статті так і не отримали відповіді. 

Також у статті Forbes повідомляє, що Макс Кріппа – колишній діловий партнер колишнього власника американської ракетної компанії Firefly Макса Полякова. За даними матеріалів давньої судової справи у 2012-му підприємці мали спільний бізнес у сфері гемблінгу. 

Раніше Forbes робив розслідування про купівлю Кріппою команди NAVI. Також підтверджено, що Кріппа є інвестором Maincast, що зрештою підтвердив і співзасновник студії Віталій Волочай. 

Реліз нової гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl заплановано на початок 2024 року. Її анонсували у 2010 році, планували випустити у 2012 році, але призупинили розробку до 2018 року. У 2023 році демоверсію гри вкрали і багато матеріалів виклали в інтернет. Також цього року розробники показали гру на кількох заходах в Європі. 

Материалы по теме

ВІДЕО! Історія створення гри S.T.A.L.K.E.R.

0

Вийшло надзвичайно цікаве відео про створення легендарної української гри S.T.A.L.K.E.R. З відео ви дізнаєтесь про історію студії GSC Game World, особливості та проблеми створення гри, розкол в команді розробників, проблеми з фінансуванням та багато іншого.

На Gamescom 2023 офіційно покажуть і дадуть пограти в S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

0

Українська студія GSC Game World офіційно повідомила, що покаже свою довгоочікувану гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl на ігровій виставці Gamescom 2023. На стенді Xbox в демку гри зможуть пограти всі бажаючі.

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.