Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вперше з 2019 року онлайн Dota 2 перевищив 900 000 гравців, це сталося через неочікувану та небувало щедру роздачу подарунків компанією Valve.

Після того, як вчора Valve оголосила про видачу кожному, хто зайде в доту сумки сувенірів, куди входить Бойова перепустка, підписка на Дота плюс, а головне Аркана, гравці просто ошаленіли. Здається, ще ніколи Valve не була такою щедрою, тож сервери Dota 2 почали падати, зате популярна гра вийшла на перше місце за онлайном в Steam. 

Особливо подарункам були раді гравці з бідних та малорозвинених країн, бо вони отримали шанс безплатно отримати ігрову косметику на суму близько 40 доларів США. 

Один з гравців з Ірану емоційно написав на Реддіт, що «може ця подія і не змінила його життя, проте точно змінила день«, бо ця сума у 40 баксів — це його заробітна платня за три тижні. 

У той час, як гравці насолоджуються подарунками від Valve, багато експертів скептично поставилися до акції нечуваної щедрості. Дехто сказав, що така подія просто знецінює аркани, а багато хто відмітив, що цей крок обумовлено бажанням Valve захиститися від хейту, який останнім часом постійно чутно у бік розробника гри. 

Фанати звинувачують Valve у поганому Battle Pass, у його пізньому запуску, у тотальній економії на проведенні TI, у непотрібній паузі перед фіналами, у поганому ставленні до самої Доти та у безлічі інших гріхів. 

Схоже на те, що Габен не витримав тиску і вирішив заткнути рота ком’юніті великою ложкою меду. Спробував і йому це вдалося. 

Читайте також: Від епохальної події, що назавжди змінила кіберспорт до краху легенди — 11 років історії The International

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм