Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve зробили подарунок всім шанувальникам Dota 2 напередодні фінальної частини The International. Компанія подарує сумку сувенірів всім, хто запустить гру до закінчення TI 11 і надасть можливість кожному отримати бойову перепустку.

Плей-офф The International завершився, і чотири виняткові команди ще плекають надію на Егіду чемпіонів. Переводячи дух у ці моменти затишшя, ми хотіли б звернути увагу на гравців у Доту по всьому світу — а не лише на тих, що змагаються на сінгапурській арені. 

Як ми оголосили в червневому оновленні з бойовим звітом, ми прагнемо приборкати ажіотаж гранд-фіналу The International і зробити так, щоб після його завершення грати було найприємніше.

Тому представляємо сумку сувенірів The International 2022 – подарунок для всіх гравців у Доту. Запустіть гру зараз — або будь-якої миті до закінчення дії бойової перепустки, — щоб отримати три нагороди:

1. Один місяць підписки на Dota Plus;

2. Бойову перепустку 1 рівня (якщо вона у вас є — активуйте її та отримайте 24 рівень);

3. Один Arcana-предмет із внутрішньоігрового магазину на ваш вибір.

Все це вже доступно всім, хто зіграв (або зіграє) хоча б 10 ігор із моменту випуску бойової перепустки. Здобути нагороди можна до кінця сезону перепустки в січні.

Нам, як і всій спільноті, кортить побачити, як найкращі у світі гравці змагатимуться за Егіду чемпіонів вже у ці вихідні, 28 і 29 жовтня. Спостерігайте за фінальним ривком разом із нами на сайті dota2.com/esports. А коли чемпіонів коронують, на вас чекає друга частина бойової перепустки: 3 листопада ми випустимо оновлений режим «Повстання Темряви», лавку цукерок, нову особистість Conduit of the Blueheart для Crystal Maiden і не тільки.

Читайте також про те, як The International назавжди змінив кіберспорт і як загинула легенда призового фонду, який збільшується щороку. 

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.