Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На Чемпіонаті Світу з League of Legends WORLDS Championship 2022 завершилася перша стадія Play-in і було зіграно першу половину групової стадії.

Переможці груп А та В в Play-in одразу вийшли в основну групову стадію. Команди, що зайняли місця з другого по четверте, зіграли другий тур Play-in і визначили ще дві команди, що пройшли в основну групову стадію турніру. 

В основній груповій стадії беруть участь 16 команд, які розбито на чотири групи по чотири команди. Дві найкращі команди з кожної групи вийдуть у Play-off, який називається Knockout Stage. 

В групах всі матчі проходять до перемоги на одній карті. Проте після перерви у кілька днів команди грають матчі-відповіді. В стадії Knockout Stage всі без виключення матчі будуть проходити до перемоги на трьох з п’яти карт.

Групова стадія

Фаворитом турніру вважається китайська команда  JD Gaming, яка легко обіграла всіх суперників у першому колі матчів. Також дивує команда RNGU яка вийшла в груповий етап з Play-in, але в групі обіграла всіх. Фаворитом є і потужна команда Rogue.

Неприємною новиною для Америки, де проходить WORLDS 2022 є те, що місцеві команди Cloud9, Evil Geniuses та 100Thieves взагалі не можуть виграти жодної карти. Команди вочевидь не зможуть вийти зі своїх груп, проте можуть це зробити ще й з ганьбою. 

З цікавого можна відмітити те, що найкращий і найпопулярніший гравець всіх часів у LOL Faker провів свій сотий у кар’єрі матч у рамках Чемпіонатів Світу.

Результати першого кола ігор групової стадії

Групова стадія Чемпіонату Світу з LoL завершиться 17 жовтня. До цього часу команди зіграють друге коло матчів-відповідей.

Перші матчі Play-off стартують вже 21 жовтня, а завершиться турнір фіналом на величезному стадіоні Chase Center в Сан-Франциско 6 листопада.

Читайте також статтю про те, як грандіозно Riot Games проводить свій Чемпіонат Світу Worlds 2022.  

Материалы по теме

Стала відома кінцева назва файтингу від Riot і з’явився новий трейлер гри

0

Riot нарешті визначилися з назвою свого файтинга і показали новий трейлер гри. Проект, який називався технічною назвою Project L отримав назву 2XKO.

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

Понад 1500 жінок отримали від Riot Games 80 мільйонів за сексизм та дискримінацію на роботі

0

Riot Games виплатили жінкам, які працювали в компанії з 2014 по 2021 рік 104 мільйони доларів США. Компенсацію отримали 1549 жінок, а причиною, звісно, став сексизм.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.