Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На Чемпіонаті Світу з League of Legends WORLDS Championship 2022 завершилася перша стадія Play-in і було зіграно першу половину групової стадії.

Переможці груп А та В в Play-in одразу вийшли в основну групову стадію. Команди, що зайняли місця з другого по четверте, зіграли другий тур Play-in і визначили ще дві команди, що пройшли в основну групову стадію турніру. 

В основній груповій стадії беруть участь 16 команд, які розбито на чотири групи по чотири команди. Дві найкращі команди з кожної групи вийдуть у Play-off, який називається Knockout Stage. 

В групах всі матчі проходять до перемоги на одній карті. Проте після перерви у кілька днів команди грають матчі-відповіді. В стадії Knockout Stage всі без виключення матчі будуть проходити до перемоги на трьох з п’яти карт.

Групова стадія

Фаворитом турніру вважається китайська команда  JD Gaming, яка легко обіграла всіх суперників у першому колі матчів. Також дивує команда RNGU яка вийшла в груповий етап з Play-in, але в групі обіграла всіх. Фаворитом є і потужна команда Rogue.

Неприємною новиною для Америки, де проходить WORLDS 2022 є те, що місцеві команди Cloud9, Evil Geniuses та 100Thieves взагалі не можуть виграти жодної карти. Команди вочевидь не зможуть вийти зі своїх груп, проте можуть це зробити ще й з ганьбою. 

З цікавого можна відмітити те, що найкращий і найпопулярніший гравець всіх часів у LOL Faker провів свій сотий у кар’єрі матч у рамках Чемпіонатів Світу.

Результати першого кола ігор групової стадії

Групова стадія Чемпіонату Світу з LoL завершиться 17 жовтня. До цього часу команди зіграють друге коло матчів-відповідей.

Перші матчі Play-off стартують вже 21 жовтня, а завершиться турнір фіналом на величезному стадіоні Chase Center в Сан-Франциско 6 листопада.

Читайте також статтю про те, як грандіозно Riot Games проводить свій Чемпіонат Світу Worlds 2022.  

Материалы по теме

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.

Riot Games розширює європейську лігу LEC на регіон MENA та кардинально змінює систему змагань

У новому сезоні Riot Games кардинально перебудують свою другу за потужністю європейську лігу з League of Legends. Раніше LEC охоплювала лише Європу, тепер же вона суттєво розширить кордони та змінить назву на League of Legends EMEA Championship.