Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вийшло відео про молоду і перспективну українську команду Lazer Cats. Проект Кацапське Інферно відвідав буткемп команди у Києві, поспілкувався з гравцями і розповів про те, як молоді хлопці долають труднощі і йдуть до своєї мети.

Відео було знято прямо під час підготовки до відкритих кваліфікацій на RMR до Мейджора і хоча лазерні коти не змогли досягти своєї мети, спіткнувшись об B8, вони показали чудовий прогрес і дали справжній бій команді Dendi. 

Нагадаємо, що команду LazerCats було створено на початку зими й відразу ж вона змогла виграти великий всеукраїнський турнір RoG Winter Cup 2022 і потрапити на HLTV, перемігши у фіналі NAVI Juneor. 

В команді грає майбутня зірка CS:GO 15-ти річний талановитий снайпер Денис Burmylov Бурага, про якого, ми впевнені, через пару років буде говорити весь світ. 

 

Читайте також: ASUS ROG презентували перший у світі монітор з частотою 540 Гц, розроблений для професійних кіберспортсменів

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

Lazer Cats пробилися в ТОР-16 кваліфікації на IEM Dallas. Команда сьогодні зіграє з k23

0

Українська команда Lazer Cats пробилася в ТОР-16 першої відкритої кваліфікації на IEM Dallas. Разом з українцями вибороти квоту в закриті кваліфікації намагаються такі гранди, як NiP, Astralis та BiG.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю