Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ASUS ROG презентували перший у світі монітор з космічною частотою оновлення 540 Гц. Щоб відчути всі переваги даного девайсу комп’ютер має видавати стабільно без просідань не менше 540 fps.

ROG Swift Pro PG248QP — це перший у світі ігровий монітор із частотою оновлення 540 Гц. Таку частоту вдалося досягти завдяки новій технології кіберспортивної TN-матриці (E-TN), яка має на 60% менший час відгуку, ніж звичайні TN-панелі, а тому може працювати із захмарною частотою оновлення та неймовірно чітко показувати динамічні сцени.

Також в ASUS вигадали нову конструкцію підставки з лапками, які можна висувати та стопорити, завдяки чому вона утворює опору з набагато меншою площею, щоб звільнити на столі більше місця для професійних кіберспортсменів.

24,1-дюймовий ігровий монітор має класичну для кіберспорту роздільну здатність Full HD (1920 x 1080) і розроблявся для професійних кіберспортсменів та вимогливих геймерів. 

Читайте також: Українськомовний медіапроект року! Інтерв’ю з авторами ютуб-каналу Good Game Gentlemen

Материалы по теме

ASUS ROG презентувала свій перший OLED-монітор для геймінгу з частотою 240 Гц

ASUS ROG презентували перший ігровий OLED-монітор ROG з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення 240 Гц та часом відгуку 0,03 мс. Також монітор має високу яскравість 1000 кд/м2.

ASUS ROG представили в Украине рекордно мощный игровой планшет на Intel i7 с Windows 11

Компания ASUS сообщает о начале продаж в Украине игрового планшета ROG Flow Z13, который дарит поклонникам компьютерных игр невиданный ранее уровень портативности и универсальности. На этот момент ROG Flow Z13 ROG Flow Z13 является самым мощным игровым планшетом в мире. Благодаря ОС Windows 11, 14-ядерному процессору Intel Core i9-12900H, видеокарте NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti

ТУРНИР ЛИГА ГОРОДОВ ПО CS:GO 5×5 ОТ REPUBLIC OF GAMERS

Republic of Gamers рады объявить о старте второго сезона Лиги Городов — всеукраинского турнира по CS:GO 5х5 в котором могут принять участие команды, представляющие определенные города Украины.  Турнир пройдет в три этапа: Главное условие турнира, большинство игроков команды (минимум 3) должны быть из одного города и представлять в Play-off именно этот город. 21 квот в