Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У рамках фіналу ESL Pro League 16 французська зірка Матьє ZywOo Ербо встановив феноменальний рекорд за кількістю фрагів, зроблених у матчі BO5.

Гравець зробив 143 вбивства на 5 картах, що дорівнює в середньому 28,6 вбивства за карту. Таким чином гравець побив попередній рекорд, який належав coldzera. У 2017 році в фіналі EPICENTER гравець SK Gaming зробив 130 фрагів у матчі проти Virtus.pro. 

Нагадаємо, що вчора Vitality разом з ZywOo обіграли у фіналі EPL 16 команду Liquid з рахунком 3-2. Матьє Ербо став MVP матчу та турніру.

ZywOo ставав найкращим гравцем року у CS:GO у 2019 та 2020 роках. Цього року молодий француз має всі шанси втретє отримати престижний трофей. 

Материалы по теме

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Vitality знищила Complexity, а ZywOo встановив рекорд всіх часів на PGL Major Antwerp 2022

0

Команда Vitality дуже впевнено почала етап Претендентів на PGL Major Antwerp 2022.

Команда coldzera проиграла составу flamie в дебютном матче

0

В своем дебютном матче состав Марсело coldzera Давида уступил 1win в групповом этапе Pinnacle Winter Series #2 со счетом 1:2. Это была первая официальная игра для нового коллектива двукратного чемпиона мейджоров.