Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головна тема останніх днів у CS:GO — ймовірне повернення device у рідний Astralis. Андрій Присяжний спеціально для GI присвятив колонку цій темі.

Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд. 
Instagram: @OfficialMr_Jury
twitter: @OfficialMr_Jury

Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport


Думаю, що тільки лінивий ще не чув чи не читав статтю про те, що Ніколай Рідц може повернутися в рідну стайню. Прошу звернути увагу на те, що й раніше ходили чутки про таку ймовірність. А тепер, коли NIP дозволили скандинавському гравцю шукати новий клуб, градус значно підріс. Але розберімося, як до цього взагалі дійшло.

Все почалося у першому кварталі 2020 року — так саме тоді стало зрозуміло, що пандемія шириться світом з космічною швидкістю. Не одразу, але кіберспорт перекочував в онлайн, а, отже, турнірів стало набагато більше. Про якість більшості з них ми говорити не будемо, не про це зараз мова.

За період становлення сцени в нових реаліях та стабілізації ситуації у світі, скандинавська команда відіграла двадцять два турніри, перед тим, як dev1ce не витримав, та попросив організацію продати його. І це все при тому, що весь 2020 рік у команді відбувалася ще та Санта Барбара:

  • 11 травня — підписання Якоба «JUGi» Хансена;
  • 19 травня — gla1ve сідає на лавку через проблеми зі здоров’ям;
  • 28 травня — вже Xyp9x йде відпочивати по тій же причині;
  • 1 липня — команда підписує es3tag;
  • 31 липня — JUGi йде з команди, натомість приходить Bubzkij;
  • 3 вересня — gla1ve повертається у склад;
  • 5 вересня — Xyp9x повертається;
  • 25 вересня — es3tag продають в С9.

І на фоні цього всього не спадають плітки про те, що інвестори команди хочуть витиснути максимум з колективу — тобто відправити їх на більшу кількість турнірів та заробити якомога більше. Як вже знаємо це спрацювало не найкращим чином.

У квітні 2021 року Ніколай не витримав таких гойдалок та попросився на зміну локації. (Йому доводилося постійно їздити на буткемпи, хоч вже тоді він жив у Швеції, разом зі своєю дівчиною) Клуб подумав, та відпустив його за неймовірні $1 000 000 (за іншою інформацією за $700 000).

Почалася нова сторінка в історії, не побоюся цього слова, легендарного данського снайпера. Справи у новій команді склалися не одразу, довелося кілька разів поміксувати команду, перш ніж вони видали непоганий відрізок.

Це не могло не вплинути на скандинава, як і на його стосунки з дівчиною. На фоні деградації своєї форми та надзвичайного тиску на себе зі сторони спільноти, Ніколай не витримав та пішов на лаву запасних після тринадцятого турніру, зіграного за шведську п’ятірку. Кількома тижнями по тому стало відомо, що і з дівчиною, заради якої він змінив команду, вони розійшлися.

Сам dev1ce не одразу вийшов на зв’язок з фанатами, що вже почали розповсюджувати різноманітні плітки. Тут дозволю собі процитувати себе з іншого матеріалу:

«Ніколай Рідц не планує повертатися в Данію. Стосовно цього він пише на своїй сторінці у twitter. Гравець повідомив, що має проблеми з ментальним здоров’ям. Намагається покращити свій стан. Організація та колеги по команді зрозуміли ситуацію та дали можливість почати роботу над відновленням ще до завершення сезону. Спекуляції на тему того, що полишає команду називає нонсенсом. Ніколай дякує за розуміння та зичить усім блискучого 2022 року.«

З того часу пройшло ледь не дві третини року. І, нарешті, ми підходимо до головної страви.

У 2022 році NIP зірок з неба не хапали, однак по троху почали виходити на доволі непоганий, хоч і нестабільний, рівень гри. В команді клімат задовільний, а зі слів самих гравців зрозуміло, що вони не вірять, а, головне, НЕ ХОЧУТЬ аби Рідц повертався у склад.

Організації також хотілося б позбутися гравця, однак є одне але — мільйонний контракт на 2,5 роки за гравця, котрий і року не відіграв. Не кращий фінансовий хід, який шведи хочуть виправити. Принаймні мені так здавалося до вчора.

Річ у тім, що раніше клуб хотів хоча б якось відбити суму витрачену за гравця. Типу продати його хоча б тисяч за 700, що було б доволі непогано. Та якщо вірити вчорашньому читанню — NIP безбожно та безсоромно намагаються продати Ніколая назад за ту саму суму, що заплатили.

І Бог вже з ним, якби dev1ce грав весь цей час та мав практику змагальної гри на високому рівні, це я зараз припускаю. Але продавати «кота в мішку», який грається на faceit — вибачте, але це вже занадто. Не дивно, що переговори зайшли у глухий кут.

Десь прочитав: “схоже, вони не такі вже ідіоти”. Так ось, якщо вони далі стоятиму далі на своєму, та вимагатимуть в організації, що хоче купити гравця, більше ніж він вартує — то дійсно стануть ідіотами, коли все вийде з-під контролю і навіть Astralis втратять зацікавленість.

Але що я в тому розумію)

Материалы по теме

Astralis повідомили, що dev1ce повернеться у професійний кіберспорт вже на початку грудня

0

Astralis оголосили, що легендарний чотирикратний переможець Мейджорів Ніколай dev1ce Рітз повернеться на професійну сцену швидше ніж було заплановано.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Передостанній BLAST та остання можливість поїхати в Абу-Дабі

Андрій Присяжний в авторській колонці аналізує передостанній великий турнір з CS:GO у 2022 році. На турнірі буде вирішуватися доля останніх запрошень на головний Бласт року, де команди розіграють мільйон доларів США.

Криптовалютний партнер NAVI, Astralis та Virtus.pro кинув гравців на гроші, не виплативши призові

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.