Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Професійний гравець та тренер з Dota 2 Андрій Ghostik Кадик розповів про те, як на нього вплинула війна, чим займається зараз, що взагалі не може тренувати росіян, про ставлення росіян до українців в доті та яким бачить кіберспорт у майбутньому.

«Намагаюсь не падати духом, знаходити в собі оптимізм. Один з родичів зараз на Донбасі на передовій. Ми одружилися за 2 тижні до початку війни, хотів дружину відправити до Польщі, але вона сказала, що якщо мене призвуть, то підемо разом воювати. 

Спочатку війни я був в ілюзії, що треба людям розповісти, що відбувається. Але потім зрозумів, що марно витрачати на це сили та час. В мене є власний приклад, коли моя колишня, яка тут в Україні була і все знає, питає  — Як там у вас? Потім каже, що ми тут не розуміємо, як у них в Росії складно, а під кінець вона мені сказала, що от так вам і потрібно. 

В мене до команди (Team Empire, де Андрій був тренером) образ нема, вони максимально підтримали, але я не бачу, як я зараз можу тренувати російських гравців.

Зранку граю в доту до чотирьох ігор, бо треба обов’язково відволікатися, бо інакше з глузду можна з’їхати.

Ставлення в матчах таке, що навіть деякі професійні гравці з Росії щось рофлять про «сидиш в підвалі», коли падає трон пишуть літеру Z, тому я взагалі не розумію, що буде з кіберспортом.  Можливо Україна буде грати в європейському регіоні»

Раніше Артстайл розповів, як в один день через війну обнулилося усе його життя.

Материалы по теме

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.

В Росії зникли Cyberia Limited з грантом у 264 мільйони на розробку патріотичної гри. Проте директор запевняє, що все іде за планом

Ігрова студія Cyberia Limited, яка отримала грант на 264 мільйонів рублів на розробку гри «Смута» (про Смутні часи) зникла разом з грантом. Повідомляється, що наразі сайт розробника не працює, а групи в соціальних мережах не виходять на зв’язок.

Придбай унікальну футболку легендарного гравця Fnatic — допоможи ЗСУ

Один олдскульний каесер часів CS 1.6, а зараз поважний радник заступника голови рахункової палати України (куди тільки не потрапляють кіберспортсмени, коли дорослішають) проводить цікавий аукціон, на якому пропонує у якості лота футболку легендарного Патріка cArn Саттермона. Виручені гроші Юрій Крушановський планує передати ЗСУ.