Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Професійний гравець та тренер з Dota 2 Андрій Ghostik Кадик розповів про те, як на нього вплинула війна, чим займається зараз, що взагалі не може тренувати росіян, про ставлення росіян до українців в доті та яким бачить кіберспорт у майбутньому.

«Намагаюсь не падати духом, знаходити в собі оптимізм. Один з родичів зараз на Донбасі на передовій. Ми одружилися за 2 тижні до початку війни, хотів дружину відправити до Польщі, але вона сказала, що якщо мене призвуть, то підемо разом воювати. 

Спочатку війни я був в ілюзії, що треба людям розповісти, що відбувається. Але потім зрозумів, що марно витрачати на це сили та час. В мене є власний приклад, коли моя колишня, яка тут в Україні була і все знає, питає  — Як там у вас? Потім каже, що ми тут не розуміємо, як у них в Росії складно, а під кінець вона мені сказала, що от так вам і потрібно. 

В мене до команди (Team Empire, де Андрій був тренером) образ нема, вони максимально підтримали, але я не бачу, як я зараз можу тренувати російських гравців.

Зранку граю в доту до чотирьох ігор, бо треба обов’язково відволікатися, бо інакше з глузду можна з’їхати.

Ставлення в матчах таке, що навіть деякі професійні гравці з Росії щось рофлять про «сидиш в підвалі», коли падає трон пишуть літеру Z, тому я взагалі не розумію, що буде з кіберспортом.  Можливо Україна буде грати в європейському регіоні»

Раніше Артстайл розповів, як в один день через війну обнулилося усе його життя.

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.