Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI можуть втратити свою команду з CS:GO, якщо росіяни не захочуть полишити Росію. Про це у своєму інтерв’ю для міжнародного видання The Washington Post повідомив CEO команди Євген Золотарьов.

«Ми не збираємося працювати з людьми, які живуть в Росії та платять податки Російській Федерації» — така позиція команди стосується як звичайних співробітників, так і гравців жовто-чорних, повідомив CEO.

У своєму інтерв’ю Євген каже, що вірить в гравців і думає, що всі вони переїдуть і склад команди вдасться зберегти. Ми, зі свого боку, висловимо деякі сумніви в цьому.

В ком’юніті доволі давно обговорюють надзвичайно проросійську позицію дружини Електроніка, до того ж в Росії в нього нерухомість та сім’я. Питання виникають і щодо капітана команди Бумича — ми ні разу не чули слова підтримки України від нього.

Найбільш проукраїнським вважається Перфекто, який вже два роки живе в Києві, він майже на 100% залишиться в команді. 

На нашу думку є велика ймовірність, що склад команди NAVI у найближчому майбутньому таки зазнає змін. Скоріше за все з команди піде один чи два росіянина. Гадаємо, що такі зміни відбудуться після закінчення EPL 15 та мажору.

 

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.