Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FaZe Clan сообщили в своем Твиттере о подписании нового игрока по Fortnite. Им стал 13-летний игрок с ником H1ghsky1.

maxresdefault

FaZe Clan продолжают расширять свой состав по Fortnite. На этот раз к составу присоединился 13-летний игрок с ником H1ghsky1. Он присоединился к более опытным Тернеру Tfue Тенни и Деннису Cloak Лепоре, которые выиграли Fall Skirmish Searies.

Это не первый опыт подписания молодого игрока. 25 апреля 2018 года Team Secret также подписали 13-летнего игрока — Майла Mongraal Джексона. Позже к составу присоединился 15-летний Йоаким Osmo Осмо. 

Источник

Материалы по теме

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

FaZe Clan, один з китів кіберспоту та індустрії комп’ютерних ігор, втратив понад $28 мільйонів та може зазнати банкрутства

FaZe Clan, один з китів кіберспоту та індустрії комп’ютерних ігор, може зазнати банкрутства. У жовтні північноамериканський бренд оголосив, що буде публічно представлений на біржі NASDAQ з оцінкою в 1 мільярд доларів, чому допоможе спеціальна компанія SPAC, що спеціалізується на виводі на біржу.

Власник FaZe Clan заробив на команду, кидаючі на скіни

0

У 2016 році власників FaZe Clan підозрювали в керуванні сайтом-рулеткою CS:GO Wild.

«Stand with Ukraine hoodie» — FaZe Clan випустили худі в підтримку України

Кіберспортивна організація FaZe Clan випустила худі з жовто-синіми кольорами, запустивши благодійну акцію в підтримку українців.