Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

15-летний игрок из Украины Сергей pogor3lov Погорелов стал пятым игроком состава NAVI Youth. Об этом сообщает официальный сайт организации.

Тренер NAVI Youth Амиран ami Рехвиашвили:

Хочу представить нового игрока состава NAVI Youth. В свои 15 лет Серёжа обладает нужными навыками и личностными качествами, чтобы гармонично влиться в наш молодёжный состав. Он уже около двух месяцев тренируется с командой, и я уверен, его ждёт большое будущее.

Рад, что мы укомплектовали состав NAVI Youth: теперь ребята смогут полностью сфокусироваться на подготовке к турнирам.

У Погорелова более 3 000 матчей на FACEIT c винрейтом в 57 % и K/D 1,22, а также инвайты в челленджер дивизионы CIS и FPL EU Лиг.

Состав NAVI Youth по CS:GO:

  • Илья m0NESY Осипов
  • Даниил headtr1ck Валитов
  •  Родион fear Смык
  • Даниил SynyX Мазур
  •  Сергей pogor3lov Погорелов
  • Амиран ami Рехвиашвили (тренер)

Еще больше материалов вы сможете найти, подписавшись на наш телеграм-канал!

Материалы по теме

Між молотом і ковадлом. Аналізуємо три сценарії майбутнього, яке може обрати для себе головна кіберспортивна команда України Natus Vincere

На початку війни NAVI на весь світ пообіцяли, що вирішать проблему росіян у складі клубу максимум відразу після Мейджору в Антверпені. Звісно, це було ще до багатотисячних втрат, до захоплення великих територій України, та до трагедії Бучі й Маріуполя, коли війна ще не сприймалася настільки трагічно, як зараз.

Замітаючи сліди. NAVI зафотошопила російськи прапори на спинах гравців на фотографії в своєму інстаграм з 1,2 мільйонами підписників

Український клуб Natus Vincere виклав у своєму інстаграмі з 1,2 мільйонами підписників фотографію з виходу команди на сцену у фіналі PGL Major Antwerp 2022. На фото добре видно гравців ззаду, коли вони йдуть через натовп вболівальників.

Сергія Starix Іщука кинув власник російської команди, яку він тренував. Колишня зірка NAVI на пенсію не збирається і шукає нову домівку

0

Колишня зірка NAVI Сергій Starix Іщук повідомив, що його команда Ave залишилася без фінансування і проект добігає кінця. Сам український гравець, а потім і тренер, не планує йти на пенсію, а буде шукати нову команду.

Кіберспортивний клуб BiG підписав жіночий склад, який вибив команду NAVI Javelins з кваліфікацій до ESL Impact League Season One в Далласі

0

Німецький кіберспортивний клуб BiG презентував свій перший жіночий склад з Counter-Strike. Ним стала команда, яка обіграла NAVI на шляху до поїздки на великий турнір в Далласі.