Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стриминговая платформа Twitch разбанила аккаунт Данила Dendi Ишутина спустя 7 часов после блокировки.

30 июня всё киберспортивное комьюнити было повергнуто в шок баном известного про-игрока Dota 2 Данила Dendi Ишутина на платформе Twitch. Как сообщается, это была скорее всего случайная блокировка.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Indiefoxx снова получила бан на Twitch — это ее шестая блокировка за год

StreamerBans в своем твиттере опубликовали новость про анбан Dendi. Как нам было ранее известно — это его первая блокировка, но основатель B8 Esports не давал никаких публичных комментариев в социальных сетях.

Материалы по теме

Dendi звернувся до світу щодо війни в Україні на трансляції фіналу Stockholm Dota Major 2022. Зал зустрів звернення легенди оплисками

Перед початком фіналу Мейджору з Dota 2  в Стокгольмі організатори показали відео-звернення Даніїла Dendi Ішутіна, який розповів про напад Росії на Україну, той безлад, вбивства та руйнування, що спричиняє РФ в нашій країні, а також закликав світ розповсюджувати цю інформацію та допомагати Україні.

Dendi програв відбіркові до другого дивізіону DPC та пропустить турнір. В останній грі він мав вражаюче погану статистику

0

Команда легендарного Данила Dendi Ішутіна програла відкрити кваліфікації другого дивізіону DPC та пропустить весняний сезон. На кваліфікаціях команда вже в другому турі програла KA4KANARSKIE CYXARIKI, а потім по сітці лузерів дійшла до шостого туру, де програла команді from quals to ti та вилетіла з турніру.

«Приїхав партнер чоловіка сестри з Маріуполя, розповідали історію про те, як вони вибиралися, я просто під..уїв» — Dendi поділився своіми почуттями відносто війни

0

Легендарний переможець інта Данило Dendi Ішустін на благодійному стрімі в підтримку ЗСУ розповів про те, як для нього проходить війна у відносно спокійному і мирному Львові.

Dendi та Notail зроблять стрім для збору коштів на допомогу Україні

Головна медійна зірка української доти Данило Dendi Ішутін проведе стрім з легендарним двократним чемпіоном The International Notail.