Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Определились все победители закрытой квалификации на IEM Fall 2021 для СНГ региона. Среди них и наши ребята из Украины, команда Akuma.

С первого по четвертое место прошли такие команды как: Entropiq, Unique, Nemiga, Akuma. А пятое и шестое место поделили между собой российские коллективы INDE IRAE и AVE

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Определились победители WePlay Esports Invitational по Rocket League

В последнем матче, коллектив Entropiq обыграл состав AVE 2-0 и опустил их на пятое место. А команда Unique в трудном матче 2-1 выиграла у коллектива Singularity и они посели 7-8  место пролетев мимо турнира.

Напомним, что RMR-турнир IEM Fall 2021 должен пройти с 29 сентября – 3 октября 2021 года. Участники разыграют между собой призовой фонд в $50,000 и распределят между собой RMR очки. За первое место будет начислено 2500 очков, за второе 2344 очка, третье место получит 2188 RMR очков, четвертое 2031 и пятое 1875.

 

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

Sergiz повідомив, що NAVI хотіли кікнути гравців після поразки від Akuma. bur9 звинуватив його в читерстві

0

Відомі українські каесери влаштували справжній батл в мережі після того, як Sergiz, який зараз працює коментатором в Maincast, а раніше грав в славнозвісну Akuma, на стрімі зробив гучну заяву про те, що зірковий склад NAVI був на межі розвалу після поразки від його команди.

ESIC назавжди дискваліфікуваши власника Majesty, ProjectX та Akuma. Всю схему здали самі гравці, розбираємося хто саме

Український кіберспортивний діяч Олексій Шишко, який ймовірно був власником таких команд, як Majesty, ProjectX та Akuma отримав пожиттєву дискваліфікацію від комісії з доброчесності ESIC.