Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Определились все победители закрытой квалификации на IEM Fall 2021 для СНГ региона. Среди них и наши ребята из Украины, команда Akuma.

С первого по четвертое место прошли такие команды как: Entropiq, Unique, Nemiga, Akuma. А пятое и шестое место поделили между собой российские коллективы INDE IRAE и AVE

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Определились победители WePlay Esports Invitational по Rocket League

В последнем матче, коллектив Entropiq обыграл состав AVE 2-0 и опустил их на пятое место. А команда Unique в трудном матче 2-1 выиграла у коллектива Singularity и они посели 7-8  место пролетев мимо турнира.

Напомним, что RMR-турнир IEM Fall 2021 должен пройти с 29 сентября — 3 октября 2021 года. Участники разыграют между собой призовой фонд в $50,000 и распределят между собой RMR очки. За первое место будет начислено 2500 очков, за второе 2344 очка, третье место получит 2188 RMR очков, четвертое 2031 и пятое 1875.

 

Материалы по теме

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.

Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

CS:GO — остання версія Counter-Strike, випущена у 2012 році зараз є однією з найпопулярніших дисциплін кіберспорту у всьому світі.

Колишній співробітник ESIC звинуватив w0nderful, woro2k та багатьох інших українських та російських гравців в участі у підставних матчах

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився своєю думкою про те, хто з відомих гравців та команд в Україні та Росії займається підставними матчами.