Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Определились все победители закрытой квалификации на IEM Fall 2021 для СНГ региона. Среди них и наши ребята из Украины, команда Akuma.

С первого по четвертое место прошли такие команды как: Entropiq, Unique, Nemiga, Akuma. А пятое и шестое место поделили между собой российские коллективы INDE IRAE и AVE

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Определились победители WePlay Esports Invitational по Rocket League

В последнем матче, коллектив Entropiq обыграл состав AVE 2-0 и опустил их на пятое место. А команда Unique в трудном матче 2-1 выиграла у коллектива Singularity и они посели 7-8  место пролетев мимо турнира.

Напомним, что RMR-турнир IEM Fall 2021 должен пройти с 29 сентября — 3 октября 2021 года. Участники разыграют между собой призовой фонд в $50,000 и распределят между собой RMR очки. За первое место будет начислено 2500 очков, за второе 2344 очка, третье место получит 2188 RMR очков, четвертое 2031 и пятое 1875.

 

Материалы по теме

Вийшло досить важливе оновлення CS:GO в якому послабили M4A1-S та внесли багато змін на карті Ancient

В черговому оновленні CS:GO розробники досить суттєво знизили ефективність M4A1-S зменшивши об’єм магазина з 25 до 20 патронів. Також значних змін зазнала карта Ancient.

Українська п’ятірка обіграла всіх суперників на груповій стадії Чемпіонату Європи з CS:GO та вийшла до LAN-фіналу, який пройде у Румунії

Сьогодні відбулася групова стадія Чемпіонату Європи з CS:GO від Європейської Федерації кіберспорту та ieSF. В турнірі від України брала участь команда Akuma, яка раніше виборола це право, вигравши Чемпіонат України за версією UESF.

Європейська Федерація Кіберспорту проведе Чемпіонат Європи з Українцями але без росіян. Призовий фонд сягне $100 000.

Незабаром стартує Чемпіонат Європи з кіберспорту, який проводить ESPORTS EUROPE (Європейська Федерація Кіберспорту) де будуть брати участь національні команди з понад 45 країн. Турнір пройде в п’яти дисциплінах, а загальний призовий фонд складе 100 тисяч доларів.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.