Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомі українські каесери влаштували справжній батл в мережі після того, як Sergiz, який зараз працює коментатором в Maincast, а раніше грав в славнозвісну Akuma, на стрімі зробив гучну заяву про те, що зірковий склад NAVI був на межі розвалу після поразки від його команди.

Після цього історія з Akuma, яку лише лінивий не звинувачував у використанні так званого радару, або телевізора, заграла новими фарбами, особливо після того, як масла у вогонь підлив ще один гравець. 

Був момент, коли ми [Akuma] переграли NAVI на Epic CIS League RMR, там ледь не дійшло до кіку одного-двох гравців. Я дізнався про це після StarLadder CIS RMR, нам повідомила одна людина. Там дуже сильно згоріло у керівництва, не знаю в кого конкретно, і вони хотіли проводити заміни.

Осторонь зізнань Сергіза не залишився колишній капітан IKLA UA та ENEIDA, byr9. Він прямо звинуватив Сергіза і його тіммейтів в читерстві в грі проти NAVI. Причому Буря зіслався на те, що він грав з гравцями Akuma в IKLA.

Колись в EC Kyiv була схожа історія, ми грали проти команди з країни 404, у якої був радар (доречі там грав Porya).Тіпів за це не карають і ось результат. У професійній команді можуть зробити заміни, а з часом такий тіп відкриває свого рота і комʼюніті, яке не знає нюансів вірить.

Ви не виграли, ви на*бали Наві і поклали велику тінь на кіберспорт. На цьому РМР всі зрозуміли, що Пера грає з радаром в онлайні, Акума обісралась на 2 ціс мінорі, коли за ними всі слідкували, не вигравши жодної мапи. Немає гідності та честі у таких гравців. Попрацювавши з 3 членами Акуми – я у цьому переконався.

Сергіз продовжив дискусію і зробив свій випад: 

byr9 може мати свою думку і мені так само по..й на неї, як і йому на мою. Знаєте як він себе повів на відборах до BLAST PARIS major? Ростер IKLA: Sensei, Kvem, J3kie, byr9, s4ltovsk1yy – він приїжджає на bootcamp з короною і не думає про наслідки, майже всі на буткемпі захворіли на корону через нього і вони провалили ці кваліфікації, при цьому з менеджментом команди поводить наче він пуп світу.

Він вирішив звинувачувати в своєму пості гравців минулої Акуми, але подивіться на його статистику, або продивіться детально кожен матч, якщо вам це потрібно і зрозумієте, що звинувачення в бік гравців Акуми в тому ростері – це нереальний мем, тому що він тягнув стабільно команду на дно, а Sensei так само настрілював хай таб.

Чи використовувала Akuma чити все ще залишається загадкою. Більшість переконані, що використовувала, але ніхто так і не зміг це довести і жоден з гравців не поніс покарання.

Материалы по теме

НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО! Як правильно розбирати демки з CS від Sergiz

0

Мейнаст започаткував серію навчальних відео в першому з яких колишній гравець Akuma, а нині коментатор студії Sergiz розповідає про те, як правильно та ефективно розбирати свої демки.

ESIC назавжди дискваліфікуваши власника Majesty, ProjectX та Akuma. Всю схему здали самі гравці, розбираємося хто саме

Український кіберспортивний діяч Олексій Шишко, який ймовірно був власником таких команд, як Majesty, ProjectX та Akuma отримав пожиттєву дискваліфікацію від комісії з доброчесності ESIC.

ВІДЕО! Повний розбір скандалу з Akuma, який став головним скандалом в історії українського кіберспорту

Скандал з українською командою Akuma став найпотужнішим в історії українського кіберспорту і хоча вже минуло чимало часу періодично починаються чергові дебати, а чи були насправді гравці Akuma читерами, чи весь бруд, який на них вилили був просто масовим наклепом.