Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали известны чемпионы турнира WePlay Esports Invitational по Rocket League. Ими стала французская организация Karmine Corp и команда Envy.

С 16 — 19 сентября WePlay провел турнир по игре Rocket League в регионе EMEA и Северная Америка. В заключительный день в регионе EMEA столкнулись такие команды как Team BDS и Karmine Corp. В упорной и долгой борьбе победу одержала французская организация Karmine Corp, на тренерском посту находился тренер из Испании Франциско «Arleyobi» Гонзалес. А в регионе Северная Америка завоевать титул чемпиона удалось американской команде Envy. Со счетом 4-3 ребятам удалось выбить победу у команды Shopify Rebellion.

Победители с каждого региона получили денежный приз в размере $15 000.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Gambit Esports стали чемпионами мейджора по Valorant и заработали $225,000

Напомним, что команда Karmine Corp была создана 27 Июля 2021 года и это их первая победа на крупных турнирах.

Предлагаем вам пересмотреть хайлайты с финала региона EMEA Karmine Corp против Team BDS.

Материалы по теме

Weplay з партнерами запустили безкоштовний кіберклуб для українських геймерів в Варшаві. Фото з місця подій

Weplay разом з партнерами запустили круту акцію для українських біженців, які перебувають у Польщі. Протягом місяця українські геймери можуть прийти та пограти в комп’ютерному клубі Day Center by AMD абсолютно безкоштовно.

Virtus.pro звинуватили Weplay Esports у порушенні контракту

Virtus.pro зробили офіційну заяву щодо їх сьогоднішнього зняття з Weplay Academy League Season 4. Команда, що належить російському олігарху Усманову, та тісно пов’язана з керівництвом Росії, звинуватила Weplay Esports у недотриманні умов договору, та в обмані суспільства щодо того, що Weplay не має договорів з російськими структурами.

Weplay Esports вибичилася за хибне рішення перед українцями та виключила академію Virtus.pro з Weplay Academy League Season 4

Щойно Weplay Esports опублікувала звернення, в якому принесла вибачення українським уболівальникам за запрошення академічної команди Virtus.pro під назвою Outlaws на Weplay Academy League Season 4. Також студія виключила російську команду зі свого турніру.

Олександр Петрик дав свою оцінку запрошенню Weplay росіян на турнір Weplay Academy League Season 4

Відомий блогер та аналітик CS:GO Олександр Петрик відреагував на запрошення студією Weplay російських гравців на свій академічний турнір. На думку Петрика, якій займає проукраїнську позицію і взагалі після початку війни відмовився від виробництва контенту російською мовою, заява та вчинок Weplay входить в дисонанс з попередніми вчинками студії.