Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Список участников IEM Oakland 2017 в дисциплине Player Unknown’s Battlegrounds пополнился сразу тремя коллективами. Организаторы выслали приглашения The Alliance, Cloud9 и Gorilla Core Esports.

IEM_Oakland17_PUBG_Gorilla_C9_1920x1080

Всего участие в IEM Oakland 2017 по Player Unknown’s Battlegrounds примут 20 коллективов, которые сразятся за общий призовой фонд в размере $200,000. Ранее организаторы пригласили четыре коллектива, а теперь к их списку присоединились  The Alliance,  Cloud9 и  Gorilla Core Esports. Ещё пять команд также получат прямые инвайты, а оставшиеся восемь коллективов станут известны по итогам отборочных.

IEM Oakland 2017 пройдет в Oracle Arena в Окленде, Калифорния. Турнир будет проходить в двух дисциплинах — Counter-Strike: Global Offensive и Player Unknown’s Battlegrounds. Полный список участников турнира по CS:GO уже известен. Они сразятся за общий призовой фонд в размере $300,000, в то время как участники PUBG-турнира разыграют $200,000.

Текущий список участников IEM Oakland 2017 по PUBG:

  • TSM
  • Liquid
  • Noble
  • Luminosity
  • Alliance
  • Cloud9
  • Gorilla Core Esports

Источник

Материалы по теме

Американський клуб Cloud9 створив академічну команду з CS:GO, яка складається повністю з російських гравців

0

Американський клуб Cloud9 подався у всі тяжкі та підписав повністю російський склад академії з CS:GO. Тренувати команду буде забанений через використання помилки тренера F_1N. Зрозуміло, що ініціатива підписання саме російського складу виходить від тренера головного складу Пікенера, який намагається створити «команду запасу» для основного складу, який складається переважно з росіян.  Проте, чим думає керівництво Cloud9,

Намагаючись вижити, європейська команда Alliance підписала двох росіян до складу Dota 2

0

Схоже, що європейці все ще не розуміють, яка дурниця підписувати гравців країни-агресора, проте деякі клуби, мабуть, через відчай, роблять цей необачний крок.

Корейська група BLACKPINK зробила кліп разом з PUBG. Він зібрав понад 18 мільйонів переглядів менш ніж за добу

Мегапопулярна корейська поп-група BLACKPINK зробила потужну колаборацію з PUBG, випустивши кліп, де учасниці групи представлені у вигляді віртуальних персонажів у надзвичайно красивому світі.

Cloud9 програли Liquid та вилетіли з IEM Cologne 2022 на груповій стадії

0

Схоже на те, що капітан Cloud9 зламався після вчорашнього провального виступу і сьогодні вдруге затягнув команду на дно. В результаті Liquid здобули легку перемогу 2-0, а американізовані росіяни залишили турнір.