Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Список участников IEM Oakland 2017 в дисциплине Player Unknown’s Battlegrounds пополнился сразу тремя коллективами. Организаторы выслали приглашения The Alliance, Cloud9 и Gorilla Core Esports.

IEM_Oakland17_PUBG_Gorilla_C9_1920x1080

Всего участие в IEM Oakland 2017 по Player Unknown’s Battlegrounds примут 20 коллективов, которые сразятся за общий призовой фонд в размере $200,000. Ранее организаторы пригласили четыре коллектива, а теперь к их списку присоединились  The Alliance,  Cloud9 и  Gorilla Core Esports. Ещё пять команд также получат прямые инвайты, а оставшиеся восемь коллективов станут известны по итогам отборочных.

IEM Oakland 2017 пройдет в Oracle Arena в Окленде, Калифорния. Турнир будет проходить в двух дисциплинах — Counter-Strike: Global Offensive и Player Unknown’s Battlegrounds. Полный список участников турнира по CS:GO уже известен. Они сразятся за общий призовой фонд в размере $300,000, в то время как участники PUBG-турнира разыграют $200,000.

Текущий список участников IEM Oakland 2017 по PUBG:

  • TSM
  • Liquid
  • Noble
  • Luminosity
  • Alliance
  • Cloud9
  • Gorilla Core Esports

Источник

Материалы по теме

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

NAVI вже не другі в світі — HLTV оновили свій рейтинг команд CS:GO

0

Після завершення IEM Dallas 2022 закономірно оновився світовий рейтинг HLTV. Поразка FaZe в Далласі не змогла змістити королів з трону, одначе ENCE, які вийшли у суперфінал турніру, змогли піднятися на друге місце, змістивши самих NAVI.

Cloud9 одержали упевнену перемогу над ENCE, та стали чемпіонами IEM Dallas 2022

Американський клуб з російським складом Cloud9 одержав переконливу перемогу та став чемпіоном IEM Dallas 2022. У фіналі турніру, який проходив у форматі Best of 5, чемпіони не залишили жодного шансу суперникам і розгромили команду ENCE з рахунком 3-0.

IEM Dallas 2022 — розклад та пари півфіналів турніру, сітка, трансляції

В американському Далласі завершилися чвертьфінали IEM Dallas 2022 і визначилися півфіналісти турніру.  В першому півфіналі бразильська FURIA, яка подолала G2 з рахунком 2-1,  зустрінеться з ENCE. В другому півфіналі BiG зустрінуться з американськими росіянами Cloud9, які в попередньому турі несподівано переграли чемпіонів мейджора команду FaZe.