Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Польська компанія Awaken Realms разом з GSC GameWorld видасть настільну гру за мотивами культової комп’ютерної гри S.T.A.L.K.E.R.

Гра буде мати назву «S.T.A.L.K.E.R The Boardgame«, буде розрахована на 1-4 гравців, які зможуть грати в кооперативному режимі. Гроші на гру будуть збирати за допомогою краудфандингової кампанії, про старт якої повідомлять у другому кварталі 2023 року. 

 

Детальніше про гру читайте тут. 

Читайте також: Як рік повномасштабної війни змінив український кіберспорт

Материалы по теме

Росіяни викрали унікальний контент S.T.A.L.K.E.R. 2 і шантажують GSC GamesWorld, проте безрезультатно

0

Російські хакери викрали десятки гігабайт інформації щодо гри S.T.A.L.K.E.R. 2 і поставили розробнику гри компанії GSC Games World ультиматум.

Відеоогляд магазину Сільпо у стилі S.T.A.L.K.E.R.

0

В мережі з’явився короткий відеоогляд нового магазину Сільпо у стилі S.T.A.L.K.E.R., який відкрився днями в Києві.  На відео можна побачити багато елементів дизайну, які виконані у стилі другої частини гри, яка має вийти наступного року.

У Києві відкривається Сільпо, оформлене у стилі української гри S.T.A.L.K.E.R.

16 серпня о 12.00 в Києві за адресою вул. Березнева, 12а (біля ЖК “Комфорт Таун”) відкриється супермаркет Сільпо, оформлений у стилі гри S.T.A.L.K.E.R. Концепцію та дизайн магазину Сільпо розробляли разом з розробником гри GSC Game World. Магазин мав відкритися ближче до виходу нової версії хіта від української студії, проте війна внесла свої корективи й вихід гри