Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На виставці CES 2023 у Лас-Вегасі ASUS презентували серію професійних кіберспортивних девайсів у колаборації з порталом для тренувань кіберспортсменів Aim Lab.

Серед девайсів професійна бездротова миша ROG Harpe Ace Aim Lab Edition, призначена для професійних кіберспортсменів та ентузіастів, які грають у змагальні шутери. Ця майже невагома 54-грамова миша має форму, що підходить для гри будь-якою рукою, розроблену спільно з фахівцями Aim Lab. Вона дає оптимальну стабільну опору долоні, щоб гравці могли краще контролювати свої рухи. Також в результаті цієї співпраці з’явилася Aim Lab Settings Optimizer — ексклюзивна для пристроїв ROG Harpe Ace програмна функція, яка допомагає геймерам аналізувати та регулювати параметри миші, щоб найкращим чином підлаштувати її до себе.

ROG Hone Ace Aim Lab Edition — це великий килимок для миші, розроблений для використання разом із задачею Aim Lab X ROG 360, щоб допомогти гравцям в шутери відшліфовувати точність рухів і наведення прицілу. Hone Ace має поверхню з гібридної тканини, що забезпечує оптимальний коефіцієнт тертя, захисне нанопокриття, яке відбиває воду, жир і пил, та м’яку гумову нижню сторону з точно вивіреною пружністю для комфортної гри.

Миша ROG Harpe Ace Aim Lab Edition, килимок ROG Hone Ace Aim Lab Edition, а також ігрова клавіатура 65% ROG Falchion Ace є частиною колекції ROG Ace — нової лінійки виробів, розроблених брендом спеціально для кіберспортсменів. 

Читайте також: ASUS ROG презентували перший у світі монітор з частотою 540 Гц, розроблений для професійних кіберспортсменів

Материалы по теме

ROG SPRING CUP 2024 – результати турніру

Перемогою команди Blessed (ex-ESC Gaming) завершився всеукраїнський регулярний турнір ROG SPRING CUP 2024. У фінальній частині турніру зійшлися 8 команд, чотири з яких були запрошені організаторами, а чотири пройшли через сито кваліфікацій.

ROG SPRING CUP 2024 з CS2 5×5 – анонс турніру з призовим фондом 100 000 гривень

Republic of Gamers оголошують про старт ROG SPRING CUP 2024 з CS2 5×5. Турнір продовжить серію регулярних турнірів ROG CUP з CS:GO і стане першим турніром серії, який проходитиме по версії CS2.

ASUS ROG Україна оголосила про знижки на ROG Ally Extreme – потужну консоль, на якій можна запускати всі ігри під Windows

0

Український офіс ASUS ROG повідомив про новорічні знижки, завдяки яким геймери можуть придбати портативну консоль ROG Ally Extreme, на якій можна грати в будь-які ігри на платформі Windows, лише за 29999 грн.

Artline, ASUS та HATOR створили в госпіталі кімнату для відпочинку поранених бійців ЗСУ

Українські компанії, відомі кожному кіберспортсмену країни, створили чудову ініціативу на день захисників та захисниць України. Artline, ASUS та HATOR створили зону релаксу для поранених захисників в одному із госпіталів.