Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивный украинский клуб Данила Dendi Ишутина B8 Esports открыл подразделение по CS:GO и подписал состав ex-Marlian.

В июне этого года команда выиграла UPEA Ukrainian Cup 2021, но в закрытой квалификации к StarLadder CIS RMR команда не смогла пройти дальше в плей-офф.

Состав B8 по CS:GO:

  • Данил nat1ve Бакин
  • Богдан kr1vda Кривда
  • Михаил OWNER Лымарь
  • Никита Hkta Рева
  • Артём r1nkle Мороз
  • Дмитрий rjy Чумак (тренер)

https://twitter.com/B8esportsGG/status/1423672083708530693

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Слухи: HellRaisers объявят состав по CS:GO в октябре — он будет состоять из СНГ-игроков

На данный момент коллектив занимает 71 место в мировом рейтинге HLTV, рекордный результат — 44 место. Напомним, что с момента своего основания в январе 2020 года B8 Esports была представлена только в одной дисциплине – Dota 2. Несколько дней назад российский игрок Александр nofear Чурочкин официально покинул состав B8 Esports.

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.