Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда B8 Esports проигрывает очередной матч и продолжает ставить антирекорды. На этот раз они уступили Nemiga Gaming в группе Б на Winline Dota 2 Champions League Season 7 со счетом 0:2. Поражение от Nemiga Gaming стало для B8 Esports 20-м подряд, а на Winline D2CL S7 — это второй проигрыш для Данила Dendi Ишутина.

В следующем матче Nemiga Gaming сыграет с Winstrike Team, а следующим оппонентом B8 Esports станет коллектив V-Gaming.

Статистику матча B8 Esports — Nemiga Gaming  вы можете наблюдать ниже:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: SL4M и Strike будут освещать BLAST Premier: Spring Groups 2022 — WePlay представили свою команду кастеров

Winline Dota 2 Champions League Season 7 проходит с 24 января по 17 февраля в онлайне. Коллективы разыгрывают призовой фонд в размере $50 000.

Материалы по теме

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Сам Гейб Ньюелл привітав Dendi з мільйоном підписників на Twitch

0

Сам Гейб Ньюелл — засновник Valve, компанії, яка створила гру Dota 2, на трансляції поздоровив Данила Dendi Ішутіна з мільйоном підписників та Twitch.

B8 звільнили MoOz і шукають нового гравця, а також виклали фотосессію з тренувальної бази в Мексиці

0

Динило Dendi Ішутін повідомив, що команда вирішила розійтися з перуанським гравцем MoOz і підшукує нового гравця у склад B8 з Dota 2. Також команда виклала декілька професійних фото з Мексики, де вони грали перший сезон DPC і де будуть грати й надалі.

Dendi вперше в історії обігнав NAVI. Данило Ішутін залишається в першому дивізіоні DPC

Команда Даніїла Dendi Ішутіна посіла шосте місце в першому сезоні DPC Північної Америки і зберегла за собою місце у першому дивізіоні ліги на наступний сезон.