Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало известно, что команда Даниила «Dendi» Ишустина покидает второй сезон DPC лиги в Восточной Европе.

B8 проиграли свой предпоследний матч на DPC, против команды V-GAMING со счетом 1:2.

Статистика первой карты:

Статистика второй карты:

Статистика третьей карты:

По итогам матча B8 вылетают из лиги, даже несмотря на то, что у них есть еще 1 игра против команды Fantastic Five, который пройдет 16 января. Напомним, что в конце ноября прошлого года Dendi перестроил состав и заявил, что до этого у него была не команда, а микс. 

Состав команды на данный момент:

Александр «V1olent» Парк
Данил «Dendi» Ишутин
Максим «pJonn» Нетребский
Адам «Lagoona» Чахаев
Азамат «Gatciy» Гатциев

В итоге во втором дивизионе DPC, ребята идут со статистикой 0/6. За свое выступление ребята даже не смогут заработать денег.

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

В українській команді B8 відбулися зміни. До команди доєдналися два гравці

Команда B8 зробила зміни у складі, до неї приєдналися Amster, якого нещодавно було звільнено з EC Kyiv, та Alex666, який покинув мікс Едварда Cossacks.

Клуб B8 звільнив Сергія DemQQ Демченко. Інформація про гравця

0

Клуб Даніїла Dendi Ішутіна B8 оголосив про звільнення зі складу з CS:GO гравця Сергія DemQQ Демченко. Хто вийде на заміну колишньому мембру Akuma поки невідомо.  За свою кар’єру українець виграв близько 19 тисяч доларів призових.  Найбільшим досягненням гравця слід вважати нещодавнє друге місце на Чемпіонаті Європи з CS:GO.  Основні досягнення гравця Вже 15 серпня починаються

NAVI OLD vs NAVI 2022 — GG.BET анонсували благодійний шоу-матч для збору грошей на допомогу Запорізьській дитячій обласній лікарні

Кіберспортивний букмекер GG.BET організовує благодійний шоу-матч з Dota 2 між гравцями Natus Vincere та відомими учасниками минулих складів команди. Під час гри збиратимуть кошти на операційне обладнання для Запорізької дитячої обласної лікарні.