Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська команда BetBoom розпустила свій склад з Dota 2. Нагадаємо, що на The International 2022 BetBoom посіла 19-20 місце.

Сьогодні ми прощаємось і дякуємо складу BetBoom Team SoNNeikO, Daxak, Larl, Noticed та RodjER залишають нашу команду, але залишаються в сердечках усіх наших фанатів.

Бажаємо хлопцям досягти ще більших успіхів і віримо, що вони ще порубаються за титули на тир-1 сцені І може бути проти вже іншої BetBoom Team Дякую, що були з нами!

Колишній склад BetBoom:

Daxak
Larl
Noticed
Rodjer
Sonneiko
Mag (тренер)

Читайте також: Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Материалы по теме

Що не так з Valve? Kyle повідомив про те, що розробник Dota 2 віддав права на DPC російському букмекеру BetBoom

Англомовний коментатор та аналітик Dota 2 Кайл Фрідмен написав у своєму твіттері, що за його даними Valve віддала права на організацію та трансляцію однієї з ліг DPC наступного року російському букмекеру BetBoom.

Beyond The Summit втратили права на проведення ліг DPC у наступному сезоні. Авторитетна студія на на межі закриття після 10 років розвитку Dota 2

Один з засновників провідної англомовної студії BTS, яка була чи не головним локомотивом розвитку англомовного сегмента суспільства Dota 2, повідомив у твіттері, що їхня студія не отримала права на проведення DPC наступного сезону. Останнім часом студія фактично тільки й займалася турнірами з Dota 2 від Valve і таке рішення від розробника гри ставить BTS на

Кайл Фрідмен провів розслідування, яке вказує на зв’язки букмекера BetBoob з людьми з уряду Росії

Відомий американський коментатор і аналітик Dota 2 Кайл Фрідмен разом з колегами провів розслідування, яке показує зв’язки російської букмекерської компанії BetBoom з людьми, напряму пов’язаними з урядом Росії.