Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатор турніру BLAST оголосив про зміни в датах паризьких Major RMR і Spring Showdown, перенісши Showdown на два тижні вперед і скоригувавши розклад RMR.

Spring Showdown було перенесено на 29 березня — 2 квітня, тоді як спочатку турнір мав відбутися 12-16 квітня. Раніше усі RMR мали відбутися 3-12 квітня, а тепер їх дещо рознесено, так RMR для Азії відбудеться 4-8 квітня, RMR для Америки – 5-9 квітня, Europe RMR A 6-9 квітня та Europe RMR B 11-14 квітня. European Last Chance Play-In відбудеться 15 квітня.

Зміна дат пов’язана з накладками у розкладі. Наприклад Spring Showdown мав початися у день закінчення RMR до паризького Мейджора, а IEM Brazil мав розпочатися через день після закінчення Spring Showdown. 

Перевантаженість графіку турнірами змусила організаторів піти на зміни розкладу, бо деякі команди просто не встигали б доїхати до наступного турніру.

 

Читайте також: Всі найкращі гравці року за 10 років премії HLTV у CS:GO, та чому вони їми стали

Материалы по теме

Дали задню! VALVE повернула фінансування тренерів на Мейджорі під тиском спільноти CS:GO

0

Після скандалу, яку здійняла в ком’юніті новина про відмову VALVE фінансувати проїзд та проживання тренерів на офіційних турнірах, компанія дала задню і повернула все на свої місця. Вкотре ми побачили, що кіберспортивна спільнота має величезний вплив на компанію, проте часто не користується ним.

Організатори BLAST перемістили Україну в окремий від Росії регіон. Посилання на відкриті кваліфікації на BLAST Spring Showdown

0

BLAST змінив політику щодо відбіркових на свої турніри і переніс Україну до регіону Східної Європи і ряду інших країн. Раніше українці мали проходити кваліфікації на турнірах для регіону CIS (так званий СНД), проте, після початку повномасштабного вторгнення, ці турніри було взагалі скасовано.

На трансляціях BLAST Paris Major заборонили політичні заяви, а приватні трансляції тепер не можуть робити працівники студій

0

Організатори BLAST Paris Major оголосили правила сторонніх трансляцій відбіркових і інших етапів, що передують Мейджору. Стрімерам, що не мають комерційних прав на трансляції, потрібно ставити затримку 2 хвилини, не можна рекламувати будь-що і не можна робити політичні заяви.