Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перший рейтинг найкращих гравців CS:GO було створено у 2013 році, а у 2022 році ми побачили перший юбілейний — 10-й рейтинг. Днями HLTV нарешті оголосило весь список найкращих у 2022 році і саме час згадати всіх тріумфаторів ТОР-20 за всі десять останніх років.

За цю декаду найкращими ставали лише 5 гравців і аж три з 10 нагород зібрав українець Олександр s1mple Костилєв, ще троє ставали двократними переможцями престижної нагороди.

2013 рік GeT_RiGhT

У віці 23 років GeT_RiGhT став першим гравцем, який посів перше місце в ТОР-20 рейтингу CS:GO від HLTV після того, як його команда Ninjas in Pyjamas домінувала весь початок ери CS:GO. NIP почали із неперевершеної серії 87-0, яка почалася у 2012 році і закінчилася в квітні 2013. Не дивлячись на поразку, команда все ще домінувала значною мірою завдяки геніальній грі GeT_RiGhT.

Хоча гравець і не виграв найбільший турнір 2013 року, він був найкращим у шести інших турнірах: Mad Catz Vienna, RC EMS One Spring, ESEA Season 13 і 14, DH Bucharest і SLTV StarSeries VI Finals. Лише за рік гравець заробив феноменальні п’ять нагород MVP.  

2014 рік GeT_RiGhT

У 2014 році, особливо в другій його половині року, Нінзі в піжамах почали згасати. Шведська команда більше не вигравала все, де брала участь, але все ще залишалася однією з найкращих команд у світі. На сцену виходили fnatic, Virtus.pro та LDLC, але вони не змогли завадити Алесунду отримати другу поспіль відзнаку найкращого гравця року.

GeT_RiGhT був найкращим у трьох фіналах, які виграли NiP і продовжував виділятися, маючи у великих матчах рейтинг 1,11, що зробило його третім за рейтингом гравцем у великих матчах у світі. 

Відверто кажучи гравець вже не вражав так, як роком раніше, але старання шведа нарешті виправдались і він зміг виграти єдиний у своїй кар’єрі Мейджор ESL One Cologne 2014 і це стало важливим фактором, чому він став найкращим у 2014 році.

2015 рік olofmeister

2015 рік став початком нової ери. fnatic були серед найкращих і в попередні роки, але у 2015 році вони повністю домінували, перемігши на двох найбільших змаганнях і кількох інших великих турнірах. Фактично фнатіки зайниля місце домінатора, яке до цього належило NiP.

olofmeister був головною ланкою, яка робила fnatic непереможною силою у CS:GO, оскільки він мав середній рейтинг 1,20 на великих подіях та Мейджорах, а на ESL One Katowice 2015 гравець став MVP турніру.

Шведський стрілець — єдиний гравець у цьому списку, який досяг першої позиції лише один раз, але 2015 рік завжди залишатиметься роком, коли fnatic домінував на чолі з olofmeister, який заробив аж чотири відзнаки MVP за рік.

2016 рік coldzera

Наступним гравцем, який став першим у рейтингу, став сoldzera, який досяг успіху феноменально швидко, бо лише за 18 місяців до того він був невідомим шарокому загалу гравцем.

Разом з Luminosity, а потім SK молодий бразилець виграв головні світові титули. MLG Columbus став першим Мейджором року та першим мейджором у CS:GO, який змогла виграти команда з Бразилії. З самого початку coldzera показав, що претендує на перше місце, отримавши звання MVP Мейджору і цю форму він тримав протягом року. Бразилець став єдиним гравцем у 2016 році, який отримав одразу три нагороди MVP і ще чотири нагороди EVP.

coldzera був не лише найстабільнішим гравцем у всіх відношеннях, він не просто виграв два Мейджори за рік, а він також був фраг-машиною, яка знищувала суперників на сервері у моменти, коли це було найважливіше. Він відіграв провідну роль у всіх найбільших досягненнях команди, що стало важливим чинником, чому саме 22-річний гравець закінчив рік на першому місці рейтингу ТОР-20 найкращих.

2017 рік coldzera

Coldzera продовжив свою домінацію у 2017 році, коли знову заробив три відзнаки MVP на таких великих подіях, як IEM Sydney, EPICENTER і ESL Pro League Season 6 Finals. Загалом же кількість MVP та EVP, які Coldzera отримав 2017 року, становить 13 і той факт, що він статистично значно випередив усіх своїх конкурентів, підніс його на вершину рейтингу.

Хоча у 2017 році SK і не виграли Мейджорів, але це точно не провина coldzera, який заробив середній рейтинг 1,32 на двох головних турнірах року. SK не виграли жодного з великих турнірів, та вони гарно виступали на менш важливих турнірах і виграли їх аж 8 за рік, а coldzera мав найвищий рейтинг на великих подіях 1,24, що зробило бразильця недосяжним для конкурентів.

2018 рік s1mple

У 2018 році український снайпер змінив парадигму і розширив межі того, що вважалося можливим у CS:GO. У s1mple був історичний рік, який підняв планку на до цього нереальний рівень і відкрив еру домінування снайперів у грі. 

Цифри s1mple говорять самі за себе та не залишають місця для дебатів щодо того, хто заслуговував називатися найкращим у 2018 році. Він був безумовно недосяжним гравцем на великих подіях, виділяючись практично в усіх відношеннях за обидві сторони, заробивши найкращий рейтинг за атаку 1,34 і за захист 1,33.

Окрім видатної статистики українець мав і досягнення: шість нагород MVP за рік. Загалом, це був історичний рік, який на той час вважався найкращим за всю історію Counter-Strike.

2019 рік Zyw0o

Здавалося, що s1mple — це інопланетянин, але наступного року світ CS:GO зі здивуванням побачив, що таких унікумів двоє, бо найкращим гравцем став новачок професійної сцени ZywOo, який став наймолодшим гравцем, який коли-небудь займав перше місце в рейтингу HLTV. 

Лише за перший рік змагань на професійному рівні він розкрився у суперзірку і подолав планку, встановлену роком тому Олександром Костилєвим. 

ZywOo був найкращим на найбільших сценах, отримав п’ять медалей MVP і стільки ж EVP, заробивши середній рейтинг 1,30. Дві з його медалей MVP, ESL One Cologne і DreamHack Masters Malmö він отримав на великих подіях, і він отримав більше MVP, ніж будь-який інший гравець загалом. Інші три його MVP були здобуті на менш важливих турнірах, але він досяг їх у дуже переконливих виступах, в тому числі з рейтингом 1,53 на EPICENTER 2019.

Окрім того, що Zyw0o став наймолодшим найкращим гравцем року, він ще й виграв цей титул у перший свій рік на просцені, повторивши рекорд coldzera. 

2020 рік Zyw0o

2020 рік став найбільш щільним роком у низці протистояннь двох унікумів s1mple та Zyw0o. Суперники були дуже рівними і француз ледь зміг виграти через те, що був більш впливовим у великих матчах. Хоча у 2020 році не було жодного Мейджора, але змагання за звання найкращого між двома зірковими снайперами створило захоплюючу сюжетну лінію для ери онлайн.

ZywOo отримав шість медалей MVP (на одну більше, ніж у 2019 році) і чотири нагороди EVP, неперевершене досягнення того року, яке є особливо вражаючим, якщо врахувати, що всі нагороди були отримані на елітних та великих подіях. Гравець посів друге місце за рейтингом, шкодою за раунд і вбивствами за раунд, але він був попереду з точки зору рейтингу впливу.

2021 рік s1mple

У 2021 році s1mple ще раз зламав логіку і став першим, хто зміг повернутися на Олім після того, як його звідти зкинули. Здавалося, що поразка у 2020 році тільки мотивувала українця на ще більші звершення. У ще один історичний рік s1mple був найкращим гравцем Natus Vincere на кожній події, яку вони відвідали, і щоразу отримував принаймні EVP, а загалом отримав вісім MVP — рекордна кількість нагород за календарний рік.

24-річний феномен зафіксував приголомшливі цифри, такі як рейтинг 1,35 (№1), 0,88 KPR (№1) і 88,2 ADR (№1). Він зміг опублікувати цю статистику завдяки своїй неперевершеній стабільності, фіксуючи рейтинг 1,21 або вище на кожному турнірі та записуючи оцінку не менше 1,00 на 89% карт. Така стабільність врешті решт закономірно привела Natus Vincere до перемоги на першому після пандемії Мейджорі — PGL Major Stockholm. Зірковий гравець отримав нагороду найціннішого гравця турніру.

У 2018 році s1mple шокував світ і показав рівень, що поставив його поряд з GeT_RiGhT, але у 2021 році він пішов далі та продемонстрував домінування, якого міг досягти лише він.

2022 рік s1mple

2022 рік став не простим для Natus Vincere і їх зірокового лідера. Команда виграла лише один титул протягом року, а s1mple оформив лише 2 медалі MVP, що було падінням у порівнянні з феноменальним попереднім роком, коли він заробив 8 медалей. 

З іншого боку у 2022 році не було жодного гравця, якого можна було б назвати дійсно домінуючим. Нагороди MVP розподілилися між багатьма топовими гравцями, а статистика деяких лідерів була дуже близькою. Інтрига зберігалася до самого кінця і навіть сам s1mple відзначав, що цього року не може бути впевненим у тому, що стане найкращим. 

Тим не менш, завдяки гарній статистиці, перемозі на великій події та двом MVP на великих турнірах гравець знову випередив конкурентів і став найкращих гравцем 2022 року, встановивши неперевершений рекорд. 

На сьогоднішній день s1mple є єдиним гравцем у світі, який тричі ставав найкращим гравцем року. Якщо у 2023 році українець виграє ще одну відзнаку найкращого гравця року, він стане абсолютно недосяжним для конкурентів.

Читайте також про інших найкращих гравців з ТОР-20 у 2022 році за версією HLTV.org

Материалы по теме

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

ESL назвала найкращих у CS:GO, результати виявились дуже передбачуваними

0

ESL назвали найкращих у CS:GO і хоча серед номінантів було чимало дівчат, перемоги отримали тільки хлопці.

s1mple прокоментував славнозвісне фото з росіянами під час нагородження HLTV Award Show 2022

0

Олександр s1mple Костилєв прокоментував своє фото з російськими гравцями sh1ro та Axe1 на нагородженні премії HLTV Award Show 2022. Українець переклав провину за таке фото на поляків Snax і PashaBiceps, які покликали росіян зробити фото разом з ними.

m0NESY виграв у s1mple з рахунком 13-0, обійшовши найкращого гравця світу за всіма параметрами

CS
0

Випускник академічного складу NAVI Ілля m0NESY Осіпов виграв всі дуелі проти Олександра s1mple Костилєва у вчорашньому матчі NAVI проти G2.