Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Як повідомляється, бразильська кіберспортивна організація FURIA підписала нового партнера криптовалютну біржу FTX

У FURIA підтвердили, що FTX заплатить приблизно $3,2 млн за річну угоду.

За словами FURIA, однорічний контракт — це лише перший крок, оскільки організація прагне встановити «довгострокові відносини» зі спонсором.  

У 2021 році FTX викликала фурор на кіберспортивній сцені, уклавши 10-річну угоду про спонсорство з північноамериканською організацією TSM на суму 210 мільйонів доларів. Невдовзі після цього компанія також стала  спонсором серії чемпіонатів Riot Games League of Legends (LCS).

Експансія FTX до Бразилії почалася з TSM. Організація швидко інвестувала в команди Free Fire і Wild Rift в регіонах. Завдяки FURIA FTX збільшує свою популярність не тільки в південноамериканській країні, а й у США.

Окрім FTX, спонсорський портфель FURIA включає PokerstarsRed Bull, бренд моніторів AOCSantanderBetwayHyperX та Twitch.

Материалы по теме

На Riot подали до суду через їх партнерство зі збанкрутілою криптобіржею FTX

На Riot подали до суду колективний позив через їх партнерство зі збанкрутілою криптобіржею FTX. У позові, поданому до федерального суду Каліфорнії, стверджується, що Riot Games і її League of Legends Championship Series (LCS) причетні до сприяння шахрайству через партнерство з нині збанкрутілою та неіснуючою біржею криптовалют FTX.

FURIA перемогла на Elisa Masters Espoo 2023 – це перший титул команди за останні три роки

0

Бразильська FURIA стала чемпіоном турніру Elisa Masters Espoo 2023. У фіналі команда з Південної Америки змогла впоратися з європейською командою Apex, завершивши зустріч з рахунком 3-1.

FURIA оголосила оновлений склад, до якого приєдналася головна зірка бразильської сцени CS:GO

0

Бразильська FURIA оголосила оновлений склад на другу половину 2023 року. Команда підписала найпотужнішу персону бразильського CS:GO, якоу вже давно списали на пенсію.

Monte декласували FURIA в першому турі легенд BLAST Paris Major 2023

Український клуб Monte декласував найкращу команду Південної Америки FURIA у грі першого туру стадії легенд BLAST Paris Major 2023.