Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Щойно дружина капітана команди NAVI Кирила Бумича заявила у своєму інстаграмі, що вони з чоловіком розводяться. Судячи з усього, російський гравець обрав NAVI та продовження кар’єри та переїде до Європи. Його дружина буде мати нагоду на власному досвіді відчути свою помилку.

За її словами від шлюбу вона нічого матеріального не отримала і вони виявилися з Кирилом несумісними. Заява Ліки:

Розлучення з бумичем

Жодних подробиць не буде, смішити народ ми не хочемо) Ніяких претензій один до одного не маємо. Причина: не сумісні.
Звучить як діагноз)

Багатьох хвилює матеріальна сторона питання. Ми особливо не витрачалися, ніякої нерухомості не купували, накопичували на пентхаус. Всі гроші були у Кирила і лишаються. В мене до них доступу ніколи не було. Зі шлюбу нічого не поимела, ні на що не претендую. Питання закрите.
Я до шлюбу писала, що сама не бідна.

Мені дуже шкода. Все могло бути так охуєенно((( я вірила, що це назавжди. Шкода, що тільки я).


Коментар Gameinside: Судячи з усього, NAVI збережуть майже повний склад з CS:GO навіть після мейджора. Відречення від пропутінської дружини знімає з Бумича майже всю тінь зради, яка впала на нього в очах українських уболівальників в останні два місяці.

Фактично, в команді залишилася лише одна слабка ланка — Електронік. Його скоріше за все NAVI замінять. На нашу думку, вони зможуть зробити трансфер на зірку VP, гравця yekindar. В цьому випадку обидві команди лише виграють. На крайній випадок його замінить один з гравців молодіжки.

Але українські вболівальники жадають крові — занадто довго затягнулося мовчання російських гравців NAVI. Виправити ситуацію зможуть лише гучні заяви росіян, що залишаються в команді, та підтримка ними України не тільки на словах, а і на ділі. Тільки голосне і публічне відкуплення може бути почутим українцями, які страждають від цієї війни.

Материалы по теме

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.

Українець, якого свого часу не захотіли брати NAVI, пробився у фінал турніру з призовим фондом 128 тисяч доларів. Його команда зіграє з fnatic

Команда ex-MAD Lions з Українцем Woro2k у складі вийшла у фінал турніру Republeague Season 3. У матчі за 75 тисяч доларів на команду чекає оновлений склад fnatic, але навіть якщо команда Воро програє, вона все одно отримає 32 тисячі доларів за друге місце.