Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный комментатор студии Maincast Арсений ceh9 Триноженко рассказал, почему ему стало больше нравится наблюдать за Gambit, нежели за Natus Vincere.

На одном из своих стримов Арсений сказал следующее:

Например, мне сейчас нравится за Gambit следить. Мне стало больше нравится наблюдать за Gambit, чем за NAVI. Не то, чтобы глор. Просто, когда команда херово играет, я это вижу. И становиться неинтересно смотреть за ней. А когда команда начинает хорошо играть, ты это видишь и понимаешь со стороны — это просто интересно. NAVI нормально играют. Просто за все это время немного поднадоели.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Tekcac получил официальный ответ от Maincast по поводу страйка на Youtube

Сегодня Natus Vincere сыграют свой первый матч в рамках плей-офф ESL Pro League Season 13. Их соперником стал европейский коллектив Complexity. Старт матча назначен на 20:00 по Киевскому времени.

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко протестував та зробив огляд на Counter-Strike 2

0

Арсеній Ceh9 Триноженко протестував Counter-Strike 2 і поділився своїми враженнями. На думку Чемпіона світу в CS 1.6 гра стала більш мультяшною і схожою на Valorant чи Fortnite, проте для повної оцінки треба грати довше.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Вітаємо Арсенія Ceh9 Триноженко з 34 Днем Народження!

Цього дня свій 34 день народження відмічає багаторазовий Чемпіон Світу з CS 1.6, один з найкращих коментаторів CS:GO, ютубер та стрімер, а в останній рік ще й один з найбільших кіберспортивних волонтерів України Арсеній Ceh9 Триноженко.