Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший комментатор студии WePlay Esports Ярослав Tekcac Петрушин опубликовал ответ от Maincast по поводу его страйка на Youtube.

У себя в твиттере Ярослав написал следующее:

Напомним, что 1 апреля Tekcas сообщил о том, что получил бан от Maincast за авторские права. Он стримил матчи ONE Esports Singapore Major 2021 на платформе Youtube с задержкой.

Как сообщил сам Ярослав, страйк на Youtube означает бан на три месяца.

Также Tekcac написал о том, что на Youtube есть 12 неофициальных стримов, которые стримят мейджор без задержки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: jR: «Все идёт к тому, что поменяют flamie и возьмут B1T»

Ярослав Tekcac Петрушин работал кастером на StarLadder и RuHub. Последним местом работы комментатора была студия WePlay Esports, на которую Ярослав работал два года.

Материалы по теме

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.

Maincast почав транслювати турніри білоруською та казахстанською мовами

0

Maincast почали розвивати трансляції білоруською та казахстанською мовами. Сьогодні студія повідомила про запуск відповідних каналів по грі CS:GO.

Maincast транслюватиме всі ліги другого сезону DPC окрім ліги де грає NAVI. Російськомовні трансляції окрім регіону EEU робитиме BetBoom та FISSURE

Українська студія кіберспортивних трансляцій Maincast повідомила, що буде вести українськомовні трансляції другого сезону DPC, проте без ліги Східної Європи, де грають NAVI.

Рік тому росіяни намагалися відібрати в українців права на російськомовні трансляції, ось що з цього вийшло

Рік тому росіянин Юрій Фролов, пов’язаний з ESForce, створив петицію, під назвою «Зупинити ненависть та заклики до вбивства дітей в кіберспорті». В петиції автор жалівся на те, що більшість російськомовних прав належить українським студіям, а вони ненавидять Росію і всі трансляції наповненні ненавистю до росіян.