Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ceh9 склав ЗНО зі знання CS:GO, відвідавши популярну рубрику каналу Кацапського Інферно. Якщо хочете дізнатися, наскільки гарно олдскульний чемпіон розуміється на CS:GO та кіберспорті CS:GO — дивіться це цікаве розважальне відео.

Читайте також: Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Материалы по теме

Знайомимося з Lazer Cats! Відео з буткемпу молодої перспективної української команди

0

Вийшло відео про молоду і перспективну українську команду Lazer Cats. Проект Кацапське Інферно відвідав буткемп команди у Києві, поспілкувався з гравцями і розповів про те, як молоді хлопці долають труднощі і йдуть до своєї мети.

Вітаємо Арсенія Ceh9 Триноженко з 34 Днем Народження!

Цього дня свій 34 день народження відмічає багаторазовий Чемпіон Світу з CS 1.6, один з найкращих коментаторів CS:GO, ютубер та стрімер, а в останній рік ще й один з найбільших кіберспортивних волонтерів України Арсеній Ceh9 Триноженко.

Кацапське Інферно разом з діячами кіберспорту України визначили найкращих у CS:GO в 2022 році

Кацапське Інферно разом з 30 українськими діячами кіберспорту підбили підсумки 2022 року і обрали найкращих в CS:GO. Серед номінацій відмітили команду року, гравця року, молодого гравця року, решафл року, турнір року та найкращого українського коментатора року. Паралельно відбулося опитування всіх бажаючих, яке визначило народних переможців.

Ceh9 виставив свою медаль Чемпіона Світу IEM на благодійному аукціоні для допомоги ЗСУ

Український спортивний портал Трибуна проводить аукціони для допомоги ЗСУ. Нещодавно в якості лота на аукціоні з’явилася медаль Чемпіона Світу, яку Арсеній Ceh9 Триноженко виграв на Intel Extreme Masters IV 2010. Ця медаль стала першою нагородою вищої проби, яку NAVI отримали на міжнародних змаганнях топового рівня.