Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Турнірна серія Champion of Champions Tour (CCT) оголосила про другий сезон своїх змагань. У 2022-2023 роках ця серія створила екосистему з купи регулярних турнірів, яка дозволила командам ТІР-3 рівня змагатися за досить вагомі призові і просуватися в рейтингах.

Багато в чому саме завдяки перемогам на турнірах CCT змогли себе проявити Monte, тобто CCT стали своєрідною першою сходинкою для сходження українського клубу в елітний дивізіон. 

В новому сезоні GRID разом з ТО Eden Esports і LetsPlayLive значно спростять правила, об’єднавши деякі рекіони, бо раніше команди виступали одразу в кількох регіонах і це виглядало напрочуд дивно. 

У новому сезоні відбудеться 36 регіонально-орієнтованих онлайн-подій, які пройдуть в Європі, Північній Америці, Південній Америці та Океанії із загальним призовим фондом 1,5 мільйона доларів. 

 

Материалы по теме

BiG виграли CCT 2023 ONLINE FINALS 5, заробивши 100 тисяч доларів

0

BiG стали чемпіонами онлайн-турніру CCT 2023 ONLINE FINALS 5. У фіналі німецький клуб переміг росіян Aurora Gaming. За перемогу команда здобула 100 тисяч доларів з загального призового фонду в 200 тисяч.

Кіберспорт поза політикою. Лише у 2023 році на турнірах серії CCT росіяни заробили сотні тисяч доларів

Турніри серії CCT (Champion of Champions Tour) несподівано стали місцем стабільного заробітку для росіян. В той час, як більшість світових трофеїв найвищого гатунку забирають європейські колективи, турніри від організатора GRID стали популярними у команд насамперед ТІР-2 рівня, до якого і відноситься більшість провідних російських клубів.

Українські команди дискваліфікували з турнірів CCT. Офіційний коментар організаторів турніру

Днями на турнірі серії ССT, де розігрувалося 50 тисяч доларів сталася прикра подія, з закритої кваліфікації CCT East Europe Series 1 організатори дискваліфікували одразу дві українські команди born2flex і tokyoxd. Це відбулося вже після перемоги колективів у матчах. На думку гравців, суперники подали на них скаргу, звинувачуючи у читерстві.