Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

LAN-финалы ECS Season 5 подошли к своему логическому окончанию, а самым ценным игроком мероприятия стал игрок Astralis — Николай device Ридтц, который продемонстрировал отличную индивидуальную игру.

1528662657.8447

Кроме чемпионского титула ECS Season 5, игрок Astralis — Николай device Ридтц — заработал медаль самого ценного игрока турнира. Средний рейтинг датчанина за турнир составил 1.30. При этом самый высокий рейтинг он набрал в матче против Liquid — 1.72.

Screenshot at Jun 11 07-35-22

Для Николая device Ридтца это шестая награда самого ценного игрока от портала HLTV.org. Напомним, что Astralis выиграли LAN-финал ECS Season 5, обыграв в финале Liquid со счетом 2:0 по картам.

1528660936.508

Источник

Материалы по теме

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: DEVICE – №11

Чиста результативність світового рівня у важкому для Astralis році призводить до повернення device до списку TOP-20 найкращих гравців за версією HLTV.

Zyw0o вдвічи обійшов s1mple у голосуванні за звання найкращого гравця на думку уболівальників

0

HLTV проводять опитування, кого читачі вважають головною зіркою Counter-Strike. До списку потрапили лише чотири гравці, які є безумовними лідерами збірного рейтингу, якщо рахувати всі роки існування рейтингу ТОР-20 HLTV.

Віктор sdy Оруджев став третім українцем в історії, який виграв відзнаку MVP від HLTV

0

Віктор sdy Оруджев став третім українцем, який здобув нагороду MVP від порталу HLTV.org. Хоча його команда Monte виграла турнір, який не підпадав під умови, за які видають MVP, бо в складі учасників було лише дві команди з ТОР-10 світового рейтингу (а мало бути мінімум три), проте схоже, що правила порталу змінилися і медаль таки дали.