Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Copenhagen Flames и Team Heretics укомплектовали список участников лан-финалов второго сезона WePlay! Forge of Masters Season 2.

kioshima-cloud9-team-heretics-new-move

На лан-финалах в Киеве сыграют восемь коллективов. Ранее от участия отказались Syman Gaming и Windigo Gaming. На турнире их заменят GamerLegion и Winstrike Team.

В последних матчах третьего этапа  Team Heretics одержала победу над коллективом Phoenix (16:06, 16:07 @inferno @mirage). Во втором полуфинальном матче  Copenhagen Flames с одинаковым счетом 16:12 на двух картах переиграла Nemiga Gaming.

Финалы WePlay! Forge of Masters Season 2 пройдут в Киеве с 15 по 17 ноября. Призовой фонд составит $100 000.

Участники лан-финалов:

  •  Copenhagen Flames
  •  Winstrike Team
  •  Team Heretics
  •  forZe
  •  Gambit Youngsters
  •  GamerLegion
  •  Tricked Esports
  •  SMASH

Материалы по теме

Кіберспортивний клуб Copenhagen Flames оголосив про банкрутство. Публікуємо зворушливий лист засновника клубу

Кіберспортивний клуб Copenhagen Flames оголосив про банкрутство. Генеральний директор команди Штеффен Томсен опублікував зворушливого листа, де розповів про причини закриття команди і про те, яким був цей легендарний клуб. Публікуємо повний переклад цієї пронизливої сповіді.

Copenhagen Flames шукають інвесторів, щов вирости до клубу рівня ТІР-1

Легендарний данський кіберспортивний клуб Copenhagen Flames прагне перестати буди ТІР-2 командою, тому шукає інвесторів для зміцнення своїх позицій. Клуб розмістив оголошення, що потребує інвестицій на суму в 5 мільйонів данських крон (740 тис. доларів США).

IKLA перемогли Copenhagen Flames і вийшли у Play-off турніру з призовим $50 000

Українська команда IKLA в рамках турніру CCT South Europe Series 1 сьогодні впевнено обіграла Copenhagen Flames і вийшла у Play-off турніру з призовим фондом у 50 000 доларів.

Copenhagen Flames зібрали абсолютно новий склад, команда почне свій шлях з нуля

Copenhagen Flames оголосила про підписання нового ростеру. Раніше, після досягнення значних перемог, команда розпродала свій попередній склад у інші команди через те, що не змогла впоратися зі зростаючими амбіціями гравців.