Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Copenhagen Flames и Team Heretics укомплектовали список участников лан-финалов второго сезона WePlay! Forge of Masters Season 2.

kioshima-cloud9-team-heretics-new-move

На лан-финалах в Киеве сыграют восемь коллективов. Ранее от участия отказались Syman Gaming и Windigo Gaming. На турнире их заменят GamerLegion и Winstrike Team.

В последних матчах третьего этапа  Team Heretics одержала победу над коллективом Phoenix (16:06, 16:07 @inferno @mirage). Во втором полуфинальном матче  Copenhagen Flames с одинаковым счетом 16:12 на двух картах переиграла Nemiga Gaming.

Финалы WePlay! Forge of Masters Season 2 пройдут в Киеве с 15 по 17 ноября. Призовой фонд составит $100 000.

Участники лан-финалов:

  •  Copenhagen Flames
  •  Winstrike Team
  •  Team Heretics
  •  forZe
  •  Gambit Youngsters
  •  GamerLegion
  •  Tricked Esports
  •  SMASH

Материалы по теме

Copenhagen Flames зібрали абсолютно новий склад, команда почне свій шлях з нуля

Copenhagen Flames оголосила про підписання нового ростеру. Раніше, після досягнення значних перемог, команда розпродала свій попередній склад у інші команди через те, що не змогла впоратися зі зростаючими амбіціями гравців.

G2 підписали контракт з колишнім капітаном Copenhagen Flames Расмусом HooXi Нільсеном

Як повідомляє портал 1pv.fr, колишній лідер Copenhagen Flames Расмус HooXi⁠ Нільсен підписав контракт з G2 до кінця сезону та замінить Aleksib.

Тренер Copenhagen Flames розповів, за яку суму не вдалося продати склад команди. Можливо суми трансферів у CS:GO не такі великі, як нам про них розповідають?

Стала відома сума, за яку власники Copenhagen Flames хотіли продати склад з CS:GO. Історичний тег ніколи не був топовим, але склад команди несподівано вистрілив, вийшовши у групову стадію PGL Major Stockholm 2021, після цього з командою почали рахуватися, а останній рік колектив стабільно входив в першу 20-ку світового рейтингу іноді навіть пробиваючись до десятки.

HEROIC офіційно підписали Якоба jabbi Нігаарда, він замінить звільненого нещодавно refrezh

Команда HEROIC підписала гравця Copenhagen Flames Якоба jabbi Нігаарда. Нагадаємо, що зовсім недавно данський клуб, попри гучну перемогу на Pinnacle Cup, звільнив refrezh. Річ у тому, що Heroic ніяк не може виграти вагомі титули та весь час зупиняється за 1-2 кроки від них. В якийсь момент керівництво клубу здалося і вирішило, що настав час змін.