Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гранд-финал турнира от ESL в Кёльне закончился победой «Рожденных побеждать» со счетом 3:1.

gameinside.ua_36160605_282181099021835_8225083408036921344_n

На протяжении всего турнира обе команды показывали великолепную игру.  Natus Vincere после вылета в нижнюю сетку смогли пройти в плей-офф и обыграть таких противников как fnatic и Astralis. BIG с огромнейшей поддержкой на домашней арене удивили мир CS:GO, выбросив за борт турнира такие звездные команды как mibr, FaZe Clan и G2 eSports. 

На первой карте @overpass первая половина закончилась с минимальным перевесом в пользу Na’Vi, но защита у команды оказалась намного лучше, чем у BIG. 16:10 на первой карте. На карте BIG @dust2 первая сторона снова проходила то в пользу одних, то в пользу других. В итоге благодаря великолепной защите победу на второй карте одержали BIG (16:11). 

Первая сторона на @train, как уже вошло в традицию, закончилась с минимальным перевесом немцев за защиту.  BIG взяли первые три раунда за атаку, но Na’Vi собрались и выиграли 16:10.  Четвертая карта @inferno закончилась легкой победой 16:08 для Natus Vincere. 

Screenshot_1

Материалы по теме

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і

Про нового гравця, новий патч, вплив війни на команду та інше в перекладі інтерв’ю Олександра s1mple Костилєва перед BLAST в Абу-Дабі

«Гробовщик» так люблять називати Сімпла західні ЗМІ, розповів про очікування Natus Vincere від фіналу BLAST та про майбутнє поточного складу. Ми переклали це інтерв’ю повністю для наших читачів.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Ряд інсайдерів та ЗМІ повідомляють, що Natus Vincere не планує залишати у складі Віктора sdy Оруджева і прибере гравця після закінчення цьогорічного сезону.