Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

С выходом в основную стадию ELEAGUE Boston Major 2018 Natus Vincere поднялись на три позиции в рейтинге от hltv.

1500396567.2362

В топ-10 на две позиции спустились  fnatic, которых обогнали G2 eSports и mousesports.  Cloud9 при трех победах подряд все же пятое место  G2 eSports и спустились на одну позицию.

Screenshot_12

В топ-20 вошли такие команды как  Vega Squadron и  Space Soldiers. Обе команды успешно преодолели квалификации в основной этап мейджора. Благодаря двум победам на турнире  Renegades поднялись на 18-ю строчку в рейтинге.  Natus Vincere с 14-ой позиции поднялись на 11, заняв место  Gambit eSports.  HellRaisers так поднялись на три позиции (с 19 на 16). Топ-20 покинули  Heroic.

Screenshot_11

В топ-30 ворвались  Quantum Bellator Fire. До этого команда замыкала 50ку лучших, но теперь занимает 28 место. Также с 37 на 27 место поднялись казахи из AVANGAR. После провала на отборочных  Flipsid3 опустились на 59 позицию. Последний раз Flipsid3 попадали в топ-30 еще в октябре 2017 года.

Screenshot_10

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

G2 підписали жіночий склад з CS:GO до якого увійшла легендарна zAAZ і дві українки

Клуб G2 Esports оголосив про підписання жіночого складу, до якого увійшла легендарна кіберспортсменка zAAZ і дві українки manka і kyossa. Також до складу приєдналася росіянка, а п’ятою стала відома шведка juliano. Команда буде називатися G2 Oya.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.